kadr z teasera serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”

Wyciekł kolejny materiał z „Władcy Pierścieni” od Amazona. Zwiastun już niedługo?


07 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawiły się nagrania nowego teasera serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Materiał pozwala sądzić, że zobaczymy również nieco dłuższą zajawkę.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy na nowym teaserze

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy już coraz bliżej. To, co jakiś czas temu wydawało się bardzo odległym wydarzeniem, czai się tuż za rogiem. Nic więc dziwnego, że Amazon podsyca ogień kampanią reklamową. Nowy teaser produkcji dostępny jest jednak tylko dla subskrybentów platformy Amazon Prime Video. Oczywiście nie trzeba było długo czekać, aby materiał stał się szeroko dostępny dla internautów. Wystarczyła chwila czasu i program do przechwytywania dźwięku i obrazu. No i jest okołominutowy teaser.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – teaser

Materiał może nie dostarcza zbyt wiele informacji o fabule serialu, jednak zapowiada nowy trailer, który prawdopodobnie rozjaśni nieco historię, którą będziemy śledzić. 14 lipca zachowajcie czujność, gdyż właśnie wtedy ma się ukazać nowy materiał zapowiadający produkcję.

Przygoda dopiero się zaczyna

Akcja serialu produkcji Amazon Studios została umiejscowiona w Drugiej Erze Śródziemia, a więc na tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni. Widzowie zostaną przeniesieni do czasów, gdy powstały wielkie moce, królestwa rosły do ​​chwały i popadały w ruinę, wątpliwi bohaterowie byli poddawani próbom, nadzieja wisiała na włosku, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena, groził, że pokryje świat ciemnością. Poczynając od czasów względnego spokoju, serial podąża za gronem postaci, zarówno znanych, jak i nowych, które konfrontują się ze złem, jakie zawitało do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy stolicy elfów – Lindonu, po zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Númenoru i najdalsze zakątki mapy – te krainy i ci bohaterowie będą tworzyć spuścizny, które przetrwają długo po ich odejściu. W produkcji wystąpią chociażby znani nam z Gry o Tron Robert Aramayo (jako młody Elrond) czy Joseph Mawle, zaś w roli młodej Galadrieli zobaczymy Morfydd Clark. Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje już 2 września na Amazon Prime Video.

Jak zapowiadają twórcy, przygoda z serialem potrwa co najmniej pięć sezonów.

W sieci pojawiły się nagrania nowego teasera serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Materiał pozwala sądzić, że zobaczymy również nieco dłuższą zajawkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Władca Pierścieni: Pierścienie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →