Wybierz się na wirtualny koncert #OCBPaperSessions i poznawaj nowe brzmienia z całego świata!


24 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Projekt Paper Sessions to wirtualna i zawsze otwarta sala koncertowa, w której możesz odkrywać nowe dźwięki i pomysły.

Paper Sessions to nowy projekt marki OCB, którego celem jest promowanie współczesnej muzyki w całej jej różnorodności. Oryginalność, jakość i eklektyzm są najważniejszymi wartościami projektu zorientowanego na otwarte i bezpłatne rozpowszechnianie muzyki.

Co miesiąc, przez rok (począwszy od marca 2018) OCB w ramach swojego projektu Paper Sessions pokaże nowe video z krótkim występem solisty lub zespołu. Każdy film będzie zawierał muzykę innego gatunku – pop-rock, soul, electronica, hip-hop, jazz, folk, awangarda… W projekcie zaprezentowane będą wszystkie style, w wykonaniu artystów z całego świata.

Paper Sessions należy zatem traktować jako wirtualną, ogólnoświatową i zawsze otwartą muzyczną salę, w której odwiedzający mogą słuchać ulubionej muzyki oraz odkrywać nowe dźwięki i inspiracje. Dzięki wykorzystaniu różnych platform online – strony internetowej, Facebooka, Instagrama i YouTube – projekt ten dociera do szerokiej, wielokulturowej i międzypokoleniowej publiczności.

Pierwszą artystką zaproszoną do udziału w Paper Sessions była Bad Gyal, królowa katalońskiej muzyki miejskiej i dancehallu. Już 26 kwietnia odbędzie się kolejny stream z amerykańską indie-popową formacją The Drums w roli głównej.

Śledźcie naszego Facebooka i stronę OCB Paper Sessions, gdzie już w czwartek będziecie mogli obejrzeć występ The Drums na żywo!

Projekt Paper Sessions to wirtualna i zawsze otwarta sala koncertowa, w której możesz odkrywać nowe dźwięki i pomysły. Paper Sessions to nowy projekt marki OCB, którego celem jest promowanie współczesnej muzyki w całej jej różnorodności. Oryginalność, jakość i eklektyzm są najważniejszymi wartościami projektu zorientowanego na otwarte i bezpłatne rozpowszechnianie muzyki. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →