Światowy Dzień Środowiska, a warszawska palma uschła… i co teraz?


16 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Globalne ocieplenie i jego naoczny znak. Słynna palma na Rondzie de Gaulle’a w Warszawie uschła. Jest to akcja, która ma związek ze Światowym Dniem Środowiska.

Uschła słynna palma przy Rondzie de Gaulle’a w Warszawie

Nie powinniście zastanawiać się DLACZEGO. Jest to ukazanie pogłębiającego się kryzysu klimatycznego, znak niebezpiecznych zmian i sygnał ostrzegawczy umieszczony w centrum Warszawy.

Akcja na Światowy Dzień Środowiska

Przemiana palmy jest akcją Centrum UNEP/GRID-Warszawa przeprowadzoną we współpracy z artystką Joanną Rajkowską i agencją Syrena Communications, przy wsparciu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Akcja ma związek ze Światowym Dniem Środowiska. Jak zmieniła się instalacja? Już nie jest zielona i w pełni egzotyczna. Sztuczne liście palmy zostały zamienione na wyschnięte i prawdziwe (w nocy z 31 maja 1 czerwca).

Co dalej ze słynną warszawską palmą?

Czy palma odzyska kolor i życie? Organizatorzy akcji odpowiadają:

To już zależy od naszej mobilizacji #DlaPlanety.

Ciekawa akcja, ale czy zadziała? Zadbajmy wspólnie o naszą planetę i bądźmy EKO! #DlaPlanety

Globalne ocieplenie i jego naoczny znak. Słynna palma na Rondzie de Gaulle’a w Warszawie uschła. Jest to akcja, która ma związek ze Światowym Dniem Środowiska. Uschła słynna palma przy Rondzie de Gaulle’a w Warszawie Nie powinniście zastanawiać się DLACZEGO. Jest to ukazanie pogłębiającego się kryzysu klimatycznego, znak niebezpiecznych zmian i sygnał ostrzegawczy umieszczony w centrum Warszawy. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →