fot. Pexels

Warsaw Erasmus Festival ugości najlepszych DJ-ów!


20 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Już 13 stycznia 2023 roku wystartuje Warsaw Erasmus Festival, podczas którego wystąpią czołowi polscy i zagraniczni DJ-e.

Niezapomniana międzynarodowa przygoda

Erasmus to czas zbierania niepowtarzalnych doświadczeń i przeżyć, nauki innej kultury i mentalności, ale także okazja do niezapomnianej zabawy. Dotyczy to zarówno osób, które wyjechały na Erasmusa, jak i tych, które zostały w swoim kraju, ale aktywnie uczestniczą w aklimatyzacji studentów z zagranicy. Wyjątkową okazją do wspólnej integracji może być impreza Warsaw Erasmus Festival, dedykowana właśnie takim spotkaniom. To festiwal organizowany przez organizację studencką Erasmus Student Network Warsaw United. W tym roku impreza, organizowana w warszawskim klubie Bank, będzie miejscem, w którym będzie można porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, ale przede wszystkim bawić się przy muzyce czołowych DJ-ów z Polski i świata. Chodzi między innymi o ogłoszonych już DJ Tokatko, Mabu, Melo Kids, a także Tcheba (znanego także jako… Djibril Cisse – byłego piłkarza Liverpoolu i Marsylii). Zainteresowani? Sprawdźcie, gdzie dorwać bilety na Warsaw Erasmus Festival!

Kup bilety na Warsaw Erasmus Festival!

Zainteresowani uczestnictwem w tym wyjątkowym wydarzeniu? Zapisujcie w kalendarzach datę 13-15 stycznia 2022 roku i hucznie zjawiajcie się w klubie Bank na Mazowieckiej w Warszawie! Bilety są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na warszawskim evencie. Wciąż dostępna jest pierwsza pula biletów na wydarzenie, a także bilety kolekcjonerskie. Pamiętajcie jednak, że są one ściśle limitowane.

Bilet kolekcjonerski na Warsaw Erasmus Festival

Warsaw Erasmus Festival ugości najlepszych DJ-ów!

Już 13 stycznia 2023 roku wystartuje Warsaw Erasmus Festival, podczas którego wystąpią czołowi polscy i zagraniczni DJ-e. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Niezapomniana międzynarodowa […]

Kup bilety na Warsaw Erasmus Festival!

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →