fot. Pexels

Warsaw Erasmus Festival ugości najlepszych DJ-ów!


20 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już 13 stycznia 2023 roku wystartuje Warsaw Erasmus Festival, podczas którego wystąpią czołowi polscy i zagraniczni DJ-e.

Niezapomniana międzynarodowa przygoda

Erasmus to czas zbierania niepowtarzalnych doświadczeń i przeżyć, nauki innej kultury i mentalności, ale także okazja do niezapomnianej zabawy. Dotyczy to zarówno osób, które wyjechały na Erasmusa, jak i tych, które zostały w swoim kraju, ale aktywnie uczestniczą w aklimatyzacji studentów z zagranicy. Wyjątkową okazją do wspólnej integracji może być impreza Warsaw Erasmus Festival, dedykowana właśnie takim spotkaniom. To festiwal organizowany przez organizację studencką Erasmus Student Network Warsaw United. W tym roku impreza, organizowana w warszawskim klubie Bank, będzie miejscem, w którym będzie można porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, ale przede wszystkim bawić się przy muzyce czołowych DJ-ów z Polski i świata. Chodzi między innymi o ogłoszonych już DJ Tokatko, Mabu, Melo Kids, a także Tcheba (znanego także jako… Djibril Cisse – byłego piłkarza Liverpoolu i Marsylii). Zainteresowani? Sprawdźcie, gdzie dorwać bilety na Warsaw Erasmus Festival!

Kup bilety na Warsaw Erasmus Festival!

Zainteresowani uczestnictwem w tym wyjątkowym wydarzeniu? Zapisujcie w kalendarzach datę 13-15 stycznia 2022 roku i hucznie zjawiajcie się w klubie Bank na Mazowieckiej w Warszawie! Bilety są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na warszawskim evencie. Wciąż dostępna jest pierwsza pula biletów na wydarzenie, a także bilety kolekcjonerskie. Pamiętajcie jednak, że są one ściśle limitowane.

Bilet kolekcjonerski na Warsaw Erasmus Festival

Warsaw Erasmus Festival ugości najlepszych DJ-ów!

Już 13 stycznia 2023 roku wystartuje Warsaw Erasmus Festival, podczas którego wystąpią czołowi polscy i zagraniczni DJ-e. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Niezapomniana międzynarodowa przygoda Erasmus […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →