W LA odbędzie się koncert w hołdzie dla Mac Millera. Będzie transmisja online!


31 października 2018

Podziel się newsem:

Na scenie pojawi się mnóstwo zaprzyjaźnionych gwiazd!

Przy okazji obchodów Wszystkich Świętych będzie okazja, by powspominać zmarłego we wrześniu tego roku Maca Millera.

W Los Angeles w hołdzie dla rapera odbędzie się koncert „Mac Miller: A Celebration Of Life”, na którym wystąpią artyści, którzy mieli okazję przyjaźnić się i współpracować z Mac Millerem.

Na scenie Greek Theater pojawią się takie gwiazdy, jak Action Bronson, Anderson.Paak, Chance The Rapper, Domo Genesis, Dylan Reynolds, Earl Sweatshirt, J.I.D., John Mayer, Miguel, Njomza, Schoolboy Q, SZA, Thundercar, Travis Scott, TY Dolla $ign i Vince Staples.

Dla fanów Maca Millera na całym świecie odbędzie live streaming wydarzenia. Koncert „Mac Miller: A Celebration Of Life” będzie można obejrzeć na żywo m.in. na Facebooku, Twitterze, Tidalu i YouTube. Transmisja koncertu rozpocznie się 1 listopada o godzinie 2:30 polskiego czasu.

Na scenie pojawi się mnóstwo zaprzyjaźnionych gwiazd! Przy okazji obchodów Wszystkich Świętych będzie okazja, by powspominać zmarłego we wrześniu tego roku Maca Millera. W Los Angeles w hołdzie dla rapera odbędzie się koncert „Mac Miller: A Celebration Of Life”, na którym wystąpią artyści, którzy mieli okazję przyjaźnić się i współpracować z Mac Millerem.  Na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →