VNM nie zwalnia tempa: raper ogłasza kolejne koncerty


17 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

VNM nie miał łatwego startu, a teraz co? Szczyty na OLiSie, silna i wyrobiona pozycja na hip-hopowym podwórku, stale powiększające się grono wiernych fanów. Raper po występie w Bydgoszczy, zawita w Poznaniu już 31 października.

VNM wciąż na poziomie

VNM od dawna grzeje sobie miejsce na scenie i nic nie wskazuje, by w najbliższej przyszłości miał ochotę z niej zejść. Z jakiej racji, skoro robi to, co, kocha, a na koncerty przychodzą tłumy? Raper nie przebiera w środkach i gra bezkompromisowo, co w przypadku artysty jest chyba jedynym słusznym rozwiązaniem. VNM po efektownych i ciekawych współpracach m.in. z Quebonafide, Dwa Sławy, Sariusem, DonGURALesko, czy ReTo nie traci tempa. Gdy praca i talent idą w parze, można oczekiwać właśnie tego – realizacji celu i eksploatowania materiału w najlepszy możliwy sposób.

VNM

VNM – kreator nastroju

Najbliższy koncert w Poznaniu będzie częścią promocji płyty najnowszego albumu rapera. Hope For The Best to krążek z kategorii tych, nad którymi należy chwilę się zatrzymać. Przemyśleć, wrzucić na pętlę, posłuchać, a nie przesłuchać. Na swym ostatnim wydawnictwie VNM obnażył się przed słuchaczami, zdradził się z targającymi nim emocjami. To właśnie dlatego Hope For The Best zasługuje na odpowiednie skupienie – na żywo, nie tylko wtedy, gdy brzmi na słuchawkach. Macie niepowtarzalną okazję, aby przetestować ten krążek w warunkach klubowych już w ten piątek. Lepiej nie zastanawiać się długo.

VNM ft. Wozz Lozowski – Tak Jak Ja

VNM – jak brzmi lider De Nekst Best

Jeśli po tym koncercie, poznańska Próżność będzie jeszcze stała, okaże się to dla mnie sporym zaskoczeniem. Już w Halloween na tamtejszej scenie stanie nie kto inny, a sam VNM. Nie zwlekajcie i koniecznie wybierzcie się na ten koncert, bo zapowiada się naprawdę ostre i pełne wrażeń show.

VNM – Biały Szum

VNM – 18 września, Bydgoszcz – bilety

VNM wraz ze swoją ekipą z De Nekst Best wystąpi w Bydgoszczy już 18 września. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Nie możecie przegapić tego koncertu!

VNM – 31 października, Poznań – bilety

VNM zagra koncert w klubie Próżność w Poznaniu 31 października. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

VNM nie miał łatwego startu, a teraz co? Szczyty na OLiSie, silna i wyrobiona pozycja na hip-hopowym podwórku, stale powiększające się grono wiernych fanów. Raper po występie w Bydgoszczy, zawita w Poznaniu już 31 października. VNM wciąż na poziomie VNM od dawna grzeje sobie miejsce na scenie i nic nie wskazuje, by w najbliższej przyszłości […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

VNM | 31 października, klub Próżność, Poznań

Biletomat.pl
40-45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.