VNM powraca! Raper zapowiada nowy album


08 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po krótkiej przerwie, pełen energii VNM powraca z nowym singlem i zapowiada kolejny album. Premiera krążka zapowiedziana jest na początek maja.

Kiedyś byłem nową szkołą, teraz jaką jestem szkołą?

Tak nawija V w swoim najnowszym singlu i trudno się z nim nie zgodzić, ponieważ hip-hop obecnie bardzo prężnie się rozwija. Zawodnicy, których jakiś czas temu nazwać można było zawodnikami nowej szkoły, obecnie w dobie autotune’a i popowym wydźwięku rapu do tej przysłowiowej nowej szkoły już się nie łapią. Natomiast ich twórczość jest zbyt nowoczesna, aby nazywać ich starą szkołą.

No to w takim razie jaką szkołą ich nazwiemy? Średnią, czy może przejściową? Najlepiej będzie jak po prostu zostawimy te podziały i zaczniemy słuchać muzyki bez zbędnego kategoryzowania.

Wracając jednak do VNM’a, Tak jak ja, jest pierwszym singlem zapowiadającym jego najnowszą płytę zatytułowaną Hope For The Best. W singlu usłyszymy także długo nieobecnego Wozz’a Łozowskiego, byłego lidera zespołu Afromental.

VNM feat. Wozz Łozowski – Tak jak ja

Utwór dedykowany jest słuchaczom artysty, którzy stale wspierają jego twórczość. W świetle tego, że wielu z nich pracuje w korporacjach, scenografia wideo umieszczona została w typowej przestrzeni biurowej. Zwróćcie także uwagę na wykonanie teledysku, który nagrany został na raz, bez cięć. Za produkcję klipu odpowiada ekipa OK Film Production, natomiast reżyserią zajął się Oskar Kozłowski.

VNM – Hope For The Best – premiera 8 maja

vnm okładka
VNM – Hope For The Best – okładka albumu

Nowy krążek Venoma, to kolejny po Czuz Tu Daj Najs album wydany nakładem wytwórni rapera – De Nekst Best. VNM na swoim nowym wydawnictwie podejmuje próbę rozważań nad swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki, o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa, czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów.

Na stronie denekstbest.com możecie zamawiać preorder Hope For The Best, wzbogacony o wlepki, a także magnes nawiązujący do okładki. Jednak największym dodatkiem będzie 14-stronicowy booklet z fotografiami autorstwa Mateusza Czecha ilustrującymi każdy utwór z tracklisty, a także podpis rapera.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.