Unsound 2017: Wiemy, kto wystąpi w Krakowie podczas 15. edycji festiwalu!


04 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się pod hasłem Flower Power

Ambitne projekty, nowatorskie brzmienia oraz nieoczywiste relacje między muzyką i sztukami wizualnymi. Tego wszystkiego będzie można doświadczyć już jesienią w Krakowie podczas festiwalu Unsound 2017.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8 – 15 października, a w programie imprezy znaleźli się tacy artyści, jak Einsturzende Neubauten, Nina Kraviz czy GAS. Ponadto na Unsound 2017 odbędzie się światowa premiera projektu MOONDOG FOR GAMELAN, a NIVHEK i MFO zaprezentują efekt swojej pracy powstałej podczas rezydencji w arktycznym Murmańsku.

Noise, ambient, techno, syntezatory, minimal, jazz, klasyka, hip hop – wszystko w niekonwencjonalnych połączeniach z oryginalną oprawą wizualną – to będzie można usłyszeć i zobaczyć na Unsound 2017. Karnety na imprezę są już w sprzedaży – za tygodniową muzyczną podróż trzeba zapłacić 470 zł, karnet weekendowy jest o 70 zł tańszy.

Jubileuszowa edycja imprezy odbędzie się pod hasłem Flower Power.  Ambitne projekty, nowatorskie brzmienia oraz nieoczywiste relacje między muzyką i sztukami wizualnymi. Tego wszystkiego będzie można doświadczyć już jesienią w Krakowie podczas festiwalu Unsound 2017. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →