fot. Netflix

Twórcy serialu „Dark” cofają się do roku „1899” i zabierają Macieja Musiała w rejs. Jest nowy teaser nadchodzącej produkcji Netfliksa


07 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W Internecie zadebiutował teaser serialu 1899. W nowej produkcji od twórców popularnego Dark wystąpi Maciej Musiał.

Czy 1899 będzie Dark? Zapowiedzi na to wskazują

1899 to nowy serial autorstwa Jantje Friese i Barana bo Odara, niemieckich twórców znanych z innego serialu Netfliksa Dark. Produkcja zabierze nas na pokład statku parowego Kerberos, który płynie z Londynu do Nowego Jorku. Grupa emigrantów znajdująca się na statku marzy o tym, aby rozpocząć nowe życie. W trakcie rejsu napotykają jednak na inny statek, przedtem uznany za zaginiony. Od tego momentu ich podróż zamieni się koszmar, a sieć sekretów z przeszłości splata losy każdego z pasażerów.

Serial 1899 powstał przy użyciu technologii StageCraft, w ramach której green i bluescreeny na planie są zastąpione przez ekrany LED generujące tło w czasie rzeczywistym. StageCraft zostało opracowane na potrzeby serialu The Mandalorian i zostało wykorzystane również przy tworzeniu Księgi Boby Fetta, Obi-Wana Kenobiego oraz filmów The Batman, Thor: Miłość i grom czy Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

Międzynarodowa obsada i polski akcent

1899 zapowiadane jest jako zachwycająca wizualnie odyseja, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje. W międzynarodowej obsadzie nadchodzącego serialu Netfliksa znaleźli się między innymi: Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann, Miguel Bernardeau, Anton Lesser, Rosalie Craig czy Maciej Musiał. Dla polskiego aktora będzie to już kolejny występ w produkcji Netfliksa. Polak zagrał główną rolę w serialu 1983 oraz pojawił się w pierwszym sezonie Wiedźmina. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie 1899 trafi na platformę, jednak można spodziewać się, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Serial będzie składał się z ośmiu odcinków.

1899 – zobacz teaser

W Internecie zadebiutował teaser serialu 1899. W nowej produkcji od twórców popularnego Dark wystąpi Maciej Musiał. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Czy 1899 będzie Dark? Zapowiedzi na to wskazują […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →