Tropiki, przygody, dzikie plaże i pływanie z rekinami… W Meksyku czeka na Ciebie praca marzeń!


28 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

I do tego nie musisz mieć żadnego dyplomu.

Jesteś kolekcjonerem wrażeń, social ninja, pasjonatem i fascynatem? Jarasz się robieniem filmików i wiesz, jak zdobyć lajki i komenty? To całkiem możliwe, że w Cancun potrzebują właśnie Ciebie!

Portal Cancun.com poszukuje kandydatów na stanowisko Cancun Experience Officer, czyli kogoś na kształt ambasadora promującego urokliwe miasto w Meksyku i jego okolice. Idealny kandydat powinien mieć świeże spojrzenie, zdolność opowiadania historii, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i dużo motywacji.

via GIPHY

Co w zamian? Sprzęt, zakwaterowanie w najlepszych hotelach i 10 tysięcy zielonych miesięcznie przez pół roku. Brzmi jak sen? To nie wszystko – jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą swojego partnera, sąsiada lub fryzjera – ale wtedy wypłatą dzielicie się na pół. 

via GIPHY

Co zrobić, żeby mieć raj na ziemi i wrócić do domu z kontem pełnym hajsów i głową pełną wrażeń? Trzeba najpóźniej 1 stycznia 2018 skończyć 18 lat, płynnie mówić i pisać po angielsku oraz nagrać maksymalnie minutowy filmik, w którym pokażesz dlaczego to właśnie TY. Video należy zamieścić na YT lub Vimeo i wypromować go wśród znajomych i przyjaciół – im więcej lajków zdobędziesz, tym lepiej.

Jeśli spodobasz się szefom z Cancun, przylecą do Ciebie na rozmowę i… możesz szykować się na przygodę życia. :)

Aplikacje trzeba składać do 17 grudnia 2017. Praca rozpoczyna się w marcu 2018. Good luck!

I do tego nie musisz mieć żadnego dyplomu. Jesteś kolekcjonerem wrażeń, social ninja, pasjonatem i fascynatem? Jarasz się robieniem filmików i wiesz, jak zdobyć lajki i komenty? To całkiem możliwe, że w Cancun potrzebują właśnie Ciebie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →