TOP 10: muzyka, filmy, seriale, wydarzenia – na co czekamy w marcu 2021

Podziel się newsem:

Początek wiosny przyniesie sporo ciekawych premier. Sprawdźcie nasze comiesięczne zestawienie najciekawszych wydarzeń i nowości muzycznych, serialowych oraz filmowych.

Muzyka – marzec 2021

5 marca – Kings of Leon – When You See Yourself 

Kings Of Leon - When You See Yourself
Kings Of Leon – „When You See Yourself”, okładka albumu

Zespół Kings of Leon powraca po niemal pięciu latach wydawniczej ciszy, z ósmym albumem When You See Yourself. Płytę promują single The Bandit, 100,000 People oraz Echoing. Łącznie na krążku znajdzie się 11 utworów. Cały album został nagrany w Blackbird Studios, a za jego produkcję odpowiada zwycięzca Grammy, Markus Dravs (Arcade Fire, Coldplay, Florence + the Machine).

12 marca – Natalia Przybysz – MTV Unplugged

"MTV Unplugged Natalia Przybysz" - okładka albumu
„MTV Unplugged Natalia Przybysz” – okładka albumu

Natalia Przybysz to kolejna polska artystka, która zagrała koncert „bez prądu” w ramach kultowego cyklu MTV Unplugged. Podczas występu, artystka wykonała akustyczne wersje największych przebojów ze swoich ostatnich trzech albumów Prąd, Światło Nocne oraz Jak Malować Ogień. Zgodnie z tradycją, na scenie pojawili się także goście – m.in. Hania Rani, Ralph Kamiński, Paulina Przybysz czy Skubas. Zapis video z koncertu będzie można obejrzeć 27 lutego o godzinie 22:00 na kanale MTV, a 12 marca ukaże się on w formie albumu CD.

19 marca – Lana Del Rey – Chemtrails Over The Country Club

Lana Del Rey Chemtrails Over The Country Club
Lana Del Rey – „Chemtrails Over The Country Club”, okładka albumu

W marcu ma się ukazać również nowa płyta Lany Del Rey Chemtrails Over The Country Club, która pierwotnie miała się ukazać we wrześniu 2020 roku. Krążek zapowiadają single Let Me Love You Like A Woman oraz tytułowy Chemtrails Over The Country Club. To nie jedyna nowość, jaką w najbliższym czasie szykuje Lana. Więcej o jej planach przeczytacie tutaj.

Seriale – marzec 2021

12 marca – Dopasowani – Netflix

Dopasowani na podstawie książki Johna Marrsa, to serial osadzony w niedalekiej przyszłości. Technologia porównywania DNA pozwala w niej na wskazanie każdemu idealnego partnera, czyli osoby, do której pokochania jesteśmy genetycznie predysponowani. Bądźmy szczerzy, nawet osoby żyjące w świetnych związkach czasami zastanawiają się, czy gdzieś na świecie nie ma dla nich kogoś lepszego. A co gdyby do znalezienia idealnej drugiej połówki wystarczyło przebadanie próbki włosów? Pomysł jest dosyć prosty, ale jego konsekwencje wręcz przeciwnie. W takim świecie miłość i związki byłyby czymś zupełnie innym niż w naszym.

19 marca – Sky Rojo – Netflix

Sky Rojo to nowy serial twórców hitu Netflixa Dom z papieru. Trzy prostytutki – Coral, Wendy i Gina – uciekają w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo z Las Novias Club, wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa i Christiana. Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. Przy okazji odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

26 marca – Ferajna z Baker Street – Netflix

Ferajna z Baker Street to osadzony w wiktoriańskim Londynie serial, który śledzi losy grupy niepokornych nastolatków z ulic miasta, zaangażowanych w rozwiązywanie zbrodni dla nikczemnego doktora Watsona i jego tajemniczego partnera biznesowego, nieuchwytnego Sherlocka Holmesa. Kiedy zbrodnie przybierają paranormalny obrót i pojawia się złowroga, mroczna siła, to właśnie ci młodzi bohaterowie będą musieli połączyć siły, by ocalić nie tylko Londyn, ale cały świat.

Filmy – marzec 2021

3 marca – Moxie – Netflix

Vivian, z pozoru nieśmiała 16-latka, zawsze wolała się nie wychylać. Jednak gdy w szkole pojawia się nowa uczennica, dziewczyna jest zmuszona do krytycznej oceny seksistowskich zachowań szkolnych kolegów, którym wszystko uchodzi płazem. Zainspirowana buntowniczą przeszłością swojej matki, Vivian anonimowo publikuje undergroundowy zin pod tytułem Moxie, w którym demaskuje występki i uprzedzenia panujące w szkole, czym niespodziewanie wznieca rewolucję. Młodzi ludzie wspólnie uczą się, w jaki sposób radzić sobie z blaskami i cieniami szkolnego życia.

5 marca – Co w duszy gra – w kinach

Co w duszy gra to nowy film animowany twórcy takich hitów jak W głowie się nie mieści czy Odlot. Tym razem historia osadzona jest w świecie muzyki. W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Nadchodzi jednak moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę.

18 marca – Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – HBO GO

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, Batman (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Wonder Woman (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Wydarzenia – 2021

5-6 marca – SnowFest Festival 2021

SnowFest Festival 2021 marzec

W tym roku SnowFest Festival odbędzie się już po raz 8., chociaż pierwszy raz w niestandardowej formule on-line. Na wirtualnej scenie zagrają topowi polscy dj-e i artyści m.in. Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Nie zabraknie również interesujących wywiadów z artystami i sportowcami oraz unikalnych materiałów archiwalnych ze wszystkich poprzednich edycji. Całość poprowadzi Piotr Kędzierski.

Początek wiosny przyniesie sporo ciekawych premier. Sprawdźcie nasze comiesięczne zestawienie najciekawszych wydarzeń i nowości muzycznych, serialowych oraz filmowych. Muzyka – marzec 2021 5 marca – Kings of Leon – When You See Yourself  Zespół Kings of Leon powraca po niemal pięciu latach wydawniczej ciszy, z ósmym albumem When You See Yourself. Płytę promują single The […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.