The Internet w Polsce! Amerykański zespół zagra w Warszawie!


20 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół grający oryginalny mix soulu, hip-hopu, trip-hopu i alternatywnego R&B zagra na żywo w Warszawie 11 lipca!

The Internet to zespół, który w 2011 roku założyli wokalistka Syd oraz producent Matt Martians – niegdyś członkowie kolektywu Odd Future, należącego do Tyler the Creator.

Duet pod szyldem The Internet tworzy muzykę będącą oryginalnym połączeniem soulu, hip-hopu, trip-hopu i alternatywnego R&B, który już 11 lipca będziemy mogli usłyszeć na żywo w klubie Palladium!

Ich debiutancki album “Purple Naked Ladies” przyciągnął uwagę nie tylko świetnymi dźwiękami, ale także odważnymi tekstami, opowiadającymi o seksualności wokalistki. Dwa lata później do sprzedaży trafiła druga płyta, czyli “Feel Good”, która na dobre ugruntowała pozycję The Internet jako nowego symbolu undergroundowych brzmień. W roku 2015 zespołowi udało się nagrać i wypuścić świetnie przyjęty wśród krytyków oraz publiczności album “Ego Death”. Na krążku pojawili się tacy goście jak Kaytranada, Vic Mensa, Janelle Monáe czy wcześniej wspomniany Tyler the Creator.

Na przestrzeni lat The Internet przekształciło się w wieloosobową grupę, która obecnie liczy 5 członków. W takim składzie ponad 2 lata temu odwiedzili Polskę po raz pierwszy i w takim składzie zagrają również tym razem. :)

 

 

Zespół grający oryginalny mix soulu, hip-hopu, trip-hopu i alternatywnego R&B zagra na żywo w Warszawie 11 lipca! The Internet to zespół, który w 2011 roku założyli wokalistka Syd oraz producent Matt Martians – niegdyś członkowie kolektywu Odd Future, należącego do Tyler the Creator. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →