„The Book Of Mac” – już wkrótce ukaże się pośmiertne wspomnienie Maca Millera


27 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Mac Miller był znaczącą postacią w środowisku muzycznym, a jego nagła śmierć miała wpływ na wielu twórców. Wkrótce ukaże się pośmiertna biografia rapera, zatytułowana The Book Of Mac.

Mac Miller – artysta pełną gębą

Artysta zmarł ponad 2,5 roku temu, ale jego nazwisko dalej niesie się szerokim echem w branży. Poprzez muzykę, którą tworzył, precedensy, jakie po sobie zostawił oraz dzięki temu, jaki ślad zdołał zasiać w innych muzykach. Powiedzieć, że Mac był po prostu raperem to prawie, jak bluźnierstwo. Należał w końcu do tych, którzy żonglowali formą, a ze sztuki urządzili sobie swój własny plac zabaw. Słychać to, jak dojrzewał, jak zmieniała się jego muzyka i to wciąż – tylko na lepsze. Instrumentalnie oraz tekstowo, zostawiał za sobą w tyle wielu wielkich. Jego brzmienie drastycznie odcinało kupony od wulgarnego hip-hopu i było świetnym przykładem, na postępującą ewolucję w rapie. Nie jednym, nie pierwszym – ale pierwszym z brzegu, którym łatwo udowodnić, że nawijanie na bicie może być czymś więcej. Niedługo swoją premierę będzie mieć poświęcona mu książka – zbiór wspomnień, zatytułowana The Book Of Mac.

Dziś swoje 29 urodziny obchodziłby Mac Miller. Za co go zapamiętamy?, przeczytaj

Mac Miller uwieczniony złotymi zgłoskami w The Book Of Mac

Oczywiste, że artysta takiego kalibru, jak Mac Miller doczekał się swojego pośmiertnego wspomnienia. Gruchnęła wieść, że Donna Claire Chesman zbiera materiały do książki, którą zatytułowała po prostu The Book Of Mac. Autorka biografii przez kilka miesięcy rozmawiała z przyjaciółmi rapera, przeprowadzała wywiady i zbierała wspomnienia, by stworzyć z nich żywy, prawdziwy obraz Maca, którego znali tylko jego najbliżsi. Dzięki rozmowom z Thundercatem, Syd z The Internet, Wiz Khalifą oraz Kehlani, Chesman zebrała materiał, obszerny, poruszający materiał.

Jest to żywy i przejmujący portret zadziwiającego artysty. Artysty, który wydał serię złożonych albumów, pokazując, jak wielką muzyczną siłą był i jak bardzo wiele serc złamała jego śmierć

– Donna Claire Chesman o The Book Of Mac
The Book Of Mac Donna Claire Chesman Mac Miller

The Book Of Mac – kiedy premiera?

Oficjalna premiera książki została zapowiedziana na 26 października tego roku. The Book Of Mac Donny Claire Chesman jest już jednak dostępna w preorderze na stronie Amazonu.

Mac Miller był znaczącą postacią w środowisku muzycznym, a jego nagła śmierć miała wpływ na wielu twórców. Wkrótce ukaże się pośmiertna biografia rapera, zatytułowana The Book Of Mac. Mac Miller – artysta pełną gębą Artysta zmarł ponad 2,5 roku temu, ale jego nazwisko dalej niesie się szerokim echem w branży. Poprzez muzykę, którą tworzył, precedensy, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.