Tegoroczna gala Grammy przełożona z powodu pandemii


06 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Grammy bez wyjątków. Ceremonia wręczenia najważniejszych nagród muzycznych na świecie również przegrywa z pandemią i przekłada swoją galę.

63. ceremonia wręczenia statuetek Grammy przełożona

Optymistyczna wizja organizatorów jednej z najbardziej prestiżowych gal na świecie, podczas której amerykańska Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji nagradza najlepszych w przemyśle muzycznym, nie ziści się tym razem według planu. Ceremonia wręczenia tegorocznych Grammy, która początkowo miała się odbyć 21 stycznia została właśnie przełożona.

Grammy
statuetki Grammy

Grammy 2021 – kiedy odbędzie się gala?

W tym roku laureatów Grammy poznamy dopiero w niedzielę, 14 marca. W oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na stronie ceremonii czytamy:

Po przemyślanych rozmowach z ekspertami w dziedzinie zdrowia, naszym gospodarzem i artystami, którzy mają się pojawić podczas ceremonii, przekładamy 63. galę GRAMMY na niedzielę, 14 marca 2021 r. Pogarszająca się sytuacja związana z COVID w Los Angeles, przeciążenie służby zdrowia, przepełnione oddziały intensywnej opieki medycznej oraz nowe wytyczne władz stanowych i lokalnych doprowadziły nas do wniosku, że przełożenie naszej ceremonii było jedyną słuszną decyzją.
Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i bezpieczeństwo osób z naszej społeczności muzycznej i setek ludzi, którzy niestrudzenie pracują nad produkcją gali.
Chcemy podziękować wszystkim utalentowanym artystom, personelowi, naszym dostawcom, a zwłaszcza tegorocznym nominowanym za zrozumienie, cierpliwość i chęć współpracy z nami w tych bezprecedensowych czasach.

W tym roku najważniejsze nagrody muzyczne na świecie zostaną wręczone po raz 63. Coroczna gala ma się odbyć tradycyjnie w Staples Center w Los Angeles. Wydarzenie będzie transmitowane za pomocą stacji telewizyjnej CBS.

Ceremonia Grammy 2021
Ceremonia Grammy 2021

Grammy i korupcja? Artyści oskarżają Akademię

Grammy poza problemami organizacyjnymi, zmaga się w tym roku również ze sporym kryzysem wizerunkowym, w którym dużą rolę odgrywa między innymi postać The Weeknda, nominowanego dokładnie zero razy, mimo ogromnego sukcesu wydanego w zeszłym roku albumu After Hours. Więcej o tym przeczytacie tutaj: The Weeknd VS. Grammy. Wymowny teledysk do „Save Your Tears”.

Zobacz również: Pełna lista nominacji do nagród Grammy 2021

Grammy bez wyjątków. Ceremonia wręczenia najważniejszych nagród muzycznych na świecie również przegrywa z pandemią i przekłada swoją galę. 63. ceremonia wręczenia statuetek Grammy przełożona Optymistyczna wizja organizatorów jednej z najbardziej prestiżowych gal na świecie, podczas której amerykańska Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji nagradza najlepszych w przemyśle muzycznym, nie ziści się tym razem według planu. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →