Tede powraca jako DJ BUHH. Nowy mixtape już niedługo


06 lutego 2020

Podziel się newsem:

Tede pod pseudonimem DJ BUHH wydawał ostatnio w 2015 roku. Teraz warszawski raper zapowiada nowy mixtape swojego alter ego. Do sieci trafiły już 3 utwory z nadchodzącego materiału. Sprawdźcie szczegóły.

Wiesz kto powraca… To musisz wiedzieć!

Tede pod pseudonimem DJ BUHH wydał 9 nielegalnych mixtape’ów. Ostatnim z nich był opublikowany w 2015 roku – Volumin VII: Hans Ximer Uwertura. Krążek dostępny był do pobrania za darmo z oficjalnej strony wytwórni Wielkie Joł. Ponadto, w 24 godziny od premiery, mixtape pobrało ponad 15 tysięcy osób. Wersja fizyczna szóstego krążka DJ’a BUHHA była także dostępna na koncertach Tedego jako dodatek do zakupionego biletu.

DJ BUHH feat. Tede – 40FEJM

Przez pewien czas Tede nazywany był królem darmowych mixtape’ów. I nie ma w tym krzty przesady. Nie wliczając pełnoprawnych, legalnych albumów, TDF wydał 21 nielegalnych mixtape’ów i EPek.

DJ BUHH – Dig It All

Powrót DJ’a BUHHA, dla fanów Tedego, jest czymś, na co od długiego czasu czekali. Natomiast jest to comeback, którego się nie spodziewali, ponieważ Volumin VII miał być ostatnim wydawnictwem BUHHA.

Mixtape’y wydawane pod nazwą DJ BUHH zazwyczaj są tworzone w odmiennym stylu, w jakim aktualnie raper nagrywa. I tak również jest tym razem.

Tede obecnie jest w trakcie promowania swojego najnowszego krążka pod nazwą Disco Noir, gdzie bity swoją stylistyką przypominają muzykę dance z lat 90. Natomiast udostępnione produkcje z nadchodzącego mixtape’u pod tytułem Dig It All powstały na klasycznych podkładach.

Tede Dj Buhh

W jednym z opublikowanych numerów, fani rapera doszukali się zaczepki w kierunku Rasa z zespołu Rasmentalism, który ostatnio nieprzychylnie wypowiedział się o obecnej twórczości Tedego. Sytuację podsycił także sam TDF, który, publikując singiel, zacytował jego fragment z ksywką Rasa.

Sam raper również wielokrotnie komentował, że nagrywa mixtape’y dla zabawy, zwłaszcza, że nie ma z tego żadnych profitów, ponieważ krążki są dostępne za darmo.

Tede & Sir Mich – Tańcuj

Na ten moment możecie odsłuchać trzy utwory z nadchodzącego mixtape’u DJ’a BUHHa. Wszystkie single wylądowały na stronie djbuhh.com, skąd możecie je pobrać bądź posłuchać za darmo. Odsłuch jednego z singli jest także dostępny na YouTube’ie.

DJ BUHH feat. Tede – AUTOTIUNY

Niebawem powinny pojawić się kolejne single DJ BUHHa. Natomiast premiera mixtape’u nie jest jeszcze zapowiedziana. Jednak prawdopodobnie będzie miało to miejsce jeszcze przed wydaniem Disco Noir.

Tede pod pseudonimem DJ BUHH wydawał ostatnio w 2015 roku. Teraz warszawski raper zapowiada nowy mixtape swojego alter ego. Do sieci trafiły już 3 utwory z nadchodzącego materiału. Sprawdźcie szczegóły. Wiesz kto powraca… To musisz wiedzieć! Tede pod pseudonimem DJ BUHH wydał 9 nielegalnych mixtape’ów. Ostatnim z nich był opublikowany w 2015 roku – Volumin […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →