Non Stop Film Service

Tajemnicze zdjęcie z Tede na profilu O.S.T.R.-a


05 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na swoim fanpage’u facebookowym O.S.T.R. udostępnił archiwalne zdjęcie swoje i Tedego sprzed 20 lat. Sprawdź szczegóły.

Tede i O.S.T.R dwadzieścia lat temu

Na profil facebookowy O.S.T.R.-a trafiła archiwalna fotografia, na której znajduje się wraz z TDF-em. Niestety nie została ona uzupełniona żadnym podpisem. Cała sprawa może mieć jednak związek z niezwykłym koncertem, jaki O.S.T.R. zagra 9 kwietnia na Atlas Arenie w Łodzi. 120 minut z życia będzie przekrojowym występem przez całą karierę łódzkiego rapera. Zapowiedzi wyjątkowych gości, którzy także wystąpią wraz z nim na Atlas Arenie, miały zacząć pojawiać się po nowym roku. Można więc przewidywać, że jest to pierwsza z nich, tym bardziej że Ostry pojawił się na jubileuszowym koncercie Tedego z okazji dwudziestolecia płyty S.P.O.R.T.

Zdjęcie, które trafiło na fanpage O.S.T.R.-a

Tajemnicze zdjęcie z Tede na profilu O.S.T.R.-a

Jubileuszowe koncerty legend sceny

Koncert, który odbędzie się 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie, będzie podsumowaniem dwudziestu lat działalności artystycznej O.S.T.R.-a. Jak możemy przeczytać w opisie promującym to wydarzenie, będzie ono swoistym przekrojem całej jego twórczości:

Jaki utwór O.S.T.R. najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo? Jesteśmy przekonani, że usłyszysz go 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas wyjątkowego, przekrojowego koncertu O.S.T.R. z okazji XX-lecia działalności artystycznej! Będzie to jedyny koncert, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Listę utworów oraz listę gości będziemy ujawniać stopniowo!

Oprócz tego ze swoim dwudziestoleciem od debiutu płyty S.P.O.R.T. wciąż występuje Tede. Po premierowym koncercie w Katowicach zawita także we Wrocławiu oraz Warszawie. Bilety na wszystkie te wydarzenia znajdziecie na stronie biletomat.pl.     

Na swoim fanpage’u facebookowym O.S.T.R. udostępnił archiwalne zdjęcie swoje i Tedego sprzed 20 lat. Sprawdź szczegóły. Tede i O.S.T.R dwadzieścia lat temu Na profil facebookowy O.S.T.R.-a trafiła archiwalna fotografia, na której znajduje się wraz z TDF-em. Niestety nie została ona uzupełniona żadnym podpisem. Cała sprawa może mieć jednak związek z niezwykłym koncertem, jaki O.S.T.R. zagra […]

120 MINUT Z ŻYCIA! O.S.T.R. + GOŚCIE!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →