Sylwester 2019/2020 – Szczecin [Aktualizacja]


05 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Nie macie jeszcze planów na Sylwestra? Szczecin oferuje wiele klubowych imprez na tę wyjątkową noc. Sprawdźcie, gdzie się bawić!

Sylwester 2019/2020 – najlepsze imprezy w Szczecinie

Szczeciński Bal Sylwestrowy na Wałach Chrobrego 2019

Szczeciński Bal Sylwestrowy na Wałach Chrobrego 2019

Gdzie:  Tawerna Porto Grande
Bilety:  230 – 300 zł

Wyjątkowy bal sylwestrowy na Wałach Chrobrego w Szczecinie! W klimatycznej Tawernie Porto Grande czekać Was będą: wyjątkowy wystrój, wspaniała muzyka rozrywkowa, taneczna i latino, najlepsi DJ-e, wodzirej oraz urozmaicone i wykwintne menu. Jeśli chcecie spędzić Sylwestra jak z filmu – nie możecie przegapić tego balu!


Sylwester 2019/2020 w TANZ BAR

Sylwester 2019/2020

Gdzie: TANZ BAR
Kto:
KMN, MarioKotta, Daniel Stetting
Bilety:
20 – 100 zł

Tych, którzy Sylwestra wolą spędzić jednak w klubowych klimatach zapraszamy do TANZ BAR! Tam czekać Was będzie huczna impreza, podczas której o najlepsze nastroje zadbają KMN, MarioKotta oraz Daniel Stetting. Coś czujemy, że nie powinno Was tam zabraknąć!


Sylwester w Hormonie 2019/20

Sylwester w Hormonie 2019/20

Gdzie:  Hormon
Bilety:  180 – 220 zł

Na szaloną imprezę zaprasza również klub Hormon. Tam będziecie mogli się bawić aż na dwóch parkietach! Pierwszy to muzyczna wycieczka przez lata 60, 70, 80, 90, na drugim zaś będziecie mogli się bawić w rytm współczesnych brzmień. Każdy znajdzie coś dla siebie! Do tego oczywiście pyszne jedzenie i napoje. Zapraszamy!


Taneczny Sylwester – Szczecin 2019

Gdzie:  Kafe Taniec
Kto:  DJ El Piedro, Dariusz Jaroszewski
Bilety:  180 – 250 zł

Taneczna impreza szykuje się również w lokalu Kafe Taniec. Tam, o najlepsze nastroje na parkietach zadbają DJ El Piedro, oraz Dariusz Jaroszewski. Do tego zjecie smacznie i świeżo, no i oczywiście wybawicie się i z przytupem pożegnacie nowy, a przywitacie stary rok!


Sylwester 2019/20 – 6. Bal Maskowy!

Sylwester 2019/20 - 6. Bal Maskowy!

Gdzie:  Grey Club
Kto:  MARTIN ZOOM
Bilety:  60 – 350 zł

Przez Wami również 6. już Bal Maskowy, który co roku cieszy się sporą popularnością w Szczecinie. Impreza w stylu French Masquerade w Grey Club – przyjdź w masce i baw się w klimacie filmu Wielki Gatsby! Za najlepsze stylizacje czekają Was nagrody. Dodatkowo do wyboru macie opcję all-inclusive ze specjalnym tematycznym menu. Nie zabraknie również konfetti, serpentyn, a nawet fire show. Mamy nadzieję, że nie zabraknie i Was!


Idę w Tango

Więcej sylwestrowych imprez, nie tylko w Łodzi, znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Nie macie jeszcze planów na Sylwestra? Szczecin oferuje wiele klubowych imprez na tę wyjątkową noc. Sprawdźcie, gdzie się bawić! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Sylwester 2019/2020 – najlepsze imprezy w Szczecinie Szczeciński Bal Sylwestrowy na Wałach […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →