Sylwester 2019/2020 – Kraków [Aktualizacja]

Podziel się newsem:

Do najbardziej imprezowej nocy w roku pozostało już mało czasu. Sprawdźcie, gdzie i w jaki sposób będzie można pożegnać 2019 roku w Krakowie.

Sylwestra w mieście Lajkonika i Smoka Wawelskiego można spędzić na wiele różnych sposobów. Kraków oferuje zarówno plenerowe jak i klubowe imprezy, a także wydarzenia kulturalne. Sprawdźcie.

Sylwester 2019/2020 w Krakowie

Sylwester w Krakowie 2019 – Kraków, Rynek Główny

Koncert na Rynku Głównym w Krakowie otworzy jeden z najciekawszych raperów młodego pokolenia Jan-rapowanie. Tuż po nim odbędzie się koncert projektu Albo inaczej, w składzie: Andrzej Dąbrowski, Krystyna Prońko, Ten Typ Mes, Tetris, Emil Blef, Rahim & Fokus, Piotr Zioła, Rosalie., Paulina Przybysz i Ralph Kaminski. Natomiast już po północy na scenie pojawi się duet The Dumplings.

Gdzie: Rynek Główny w Krakowie
Kto: Jan-rapowanie, Andrzej Dąbrowski, Krystyna Prońko, Ten Typ Mes, Tetris, Emil Blef, Rahim & Fokus, Piotr Zioła, Rosalie., Paulina Przybysz, Ralph Kaminski, The Dumplings
Bilety: bezpłatne

sylwester w krakowie rynek główny

Sylwester w Nowej Hucie 2019 – Kraków, Aleja Róż

Na Sylwestra w Nowej Hucie zaprasza z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy muzycznych Hirek Wrona, który w sylwestrową noc wcieli się w rolę didżeja na największej krakowskiej prywatce w nowohuckiej alei Róż. Potańcówka będzie zwieńczeniem obchodów 70. urodzin Nowej Huty.

Gdzie: Aleja Róż, Nowa Huta
Kto: Hirek Wrona, Dj Mazubar
Bilety: bezpłatne

sylwester w nowej hucie

Podgórski Bal Sylwestrowy 2019 – Kraków, Rynek Podgórski

Rynek Podgórski podczas ostatniej nocy roku 2019 zamieni się w wielką salę balową rodem z minionych epok, a goście Podgórskiego Balu Sylwestrowego wezmą udział w wyjątkowej, uteatralizowanej zabawie. Wodzireje – tancerze poprowadzą naukę tańców towarzyskich (od rumby i samby po salsę, walca i twista).

Gdzie: Rynek Podgórski
Bilety: bezpłatne

podgórski bal sylwestrowy Kraków

Domówka 2019/2020 – Kraków, FORUM Przestrzenie

W sylwestrową noc w FORUM Przestrzenie jak co roku odbędzie się Domówka. Specjalnie na tę okazję przygotowane będą dwie sceny. Na pierwszej zagrają Ye:Solar, JAZZTKO, Suhy vel Sushkin i Senhor Efebo. Druga scena natomiast będzie należała do wytwórni The Very Polish Cut Outs, która zaprezentuje swój showcase w składzie: Pejzaż, Kapsa oraz Holiday 80.

Gdzie: FORUM Przestrzenie
Kto: Ye:Solar, JAZZTKO, Suhy vel Sushkin, Senhor Efebo, Pejzaż, Kapsa, Holiday 80.
Bilety: 70-100 zł

Sylwester w Forum Przestrzenie

Czelwester 2019 – Kraków, MashRoom

Podczas Czelwestra w krakowskim klubie MashRoom zagrają artyści związani z kolektywem Czeluść. Mijający rok podsumują: FORXST, ka-meal, JUTRO, KOSA, Nevaeh, B O K K E N, Ordynator DBK oraz SecretiveSuicide.

Gdzie: MashRoom
Kto: FORXST, ka-meal, JUTRO, KOSA, Nevaeh, B O K K E N, Ordynator DBK, SecretiveSuicide
Bilety: 80-120 zł

czeluść sylwester

Sylwester Studencki 2019/2020 – Kraków, Klub Studio

Mieszczący się w samym sercu Miasteczka Studenckiego AGH kultowy studencki klub Studio zaprasza na trzecią edycję sylwestrowej imprezy. Taneczną zabawę przy największych radiowych hitach zapewni Dj Namteh.

Gdzie: Klub Studio
Kto: Dj Namteh
Bilety: 129-149 zł

Sylwester Studencki

Sylwester z musicalem Chicago – Kraków, Teatr Variete

Krakowski Teatr Variete zaprasza na pokaz musicalu Chicago w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, które przeniosą Was do lat 20. – morderstwo, intryga, namiętność i wspaniała muzyka.

Gdzie: Krakowski Teatr Variete
Bilety: 150 zł

sylwester z musicalem chicago

Sylwester 2019/2020 w rytmie disco – Kraków, Klub Kwadrat

Daj się porwać gorączce sylwestrowej nocy i zostań Królem lub Królową Parkietu. Załóż dzwony, nastrosz afro i baw się w klimacie lat 70.,80. i 90. Tej nocy możesz poczuć się jak Madonna, ABBA czy Boney M.

Gdzie: Klub Kwadrat
Bilety: 200-230 zł

sylwester w klubie kwadrat

Etnosylwester | Muzykanci and Forró Band feat. Derico Alves – Kraków, Strefa

Podczas Etnosylwestra w klubie Strefa będziecie mogli bawić się przy rytmach słowiańskich i brazylijskich. Zagrają: Forró Band i Muzykanci. Dodatkowo będzie można skorzystać z noworocznych wróżb.

Gdzie: Klub Strefa
Bilety: 200 zł

Etnosylwester w klubie Strefa

Sylwestrowa noc, wegańska moc – Kraków, Veganic

W krakowskiej restauracji Veganic będziecie mogli powitać Nowy Rok w wegańskim stylu. W menu sylwestrowej imprezy m.in. galaretka z buraka i wódki z kremem chrzanowym, krem z topinamburu z czarnymi truflami czy wędzony tempeh. Z pewnością nie zabraknie wyjątkowych doznań smakowych.

Gdzie: Veganic
Bilety: 230 zł

sylwester w veganic

Idę w Tango

Więcej sylwestrowych imprez, nie tylko w Krakowie, znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Do najbardziej imprezowej nocy w roku pozostało już mało czasu. Sprawdźcie, gdzie i w jaki sposób będzie można pożegnać 2019 roku w Krakowie. Sylwestra w mieście Lajkonika i Smoka Wawelskiego można spędzić na wiele różnych sposobów. Kraków oferuje zarówno plenerowe jak i klubowe imprezy, a także wydarzenia kulturalne. Sprawdźcie. Sylwester 2019/2020 w Krakowie Sylwester w […]

Imprezy w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →