Sylwester 2019/2020 – Katowice [Aktualizacja]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeśli wciąż nie macie planów na nadchodzącego Sylwestra, to w Katowicach znajdziecie wiele propozycji. Sprawdźcie, gdzie się bawić w ostatni dzień 2019 roku w śląskiej stolicy.

Sylwester w Katowicach stoi pod znakiem wyjątkowych imprez klubowych, ale nie zabraknie także wydarzeń kulturalnych. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie coś dla siebie.

Sylwester 2019/2020 w Katowicach

P23 2020 NYE: Kas:st (FR), Blazej Malinowski, Chino – Katowice, P23

Nowe dziesięciolecia to również nowe doświadczenia, kulturowe i modowe trendy, świeże muzyczne kierunki czy też globalne zmiany w tolerancji i otwartości międzyludzkiej. Katowicki klub P23 na swoją sylwestrową imprezę przygotował line-up, zwiastujący nadchodzący rok. Zagrają: Kas:st, Blazej Malinowski, Chino, bios, Capo, NVYSN, virtual geisha, Penera, DCB, K0LIN i Dawid Dymarczyk.

Gdzie: P23
Kto: Kas:st, Blazej Malinowski, Chino, bios, Capo, NVYSN, virtual geisha, Penera, DCB, K0LIN, Dawid Dymarczyk
Bilety: 45-65 zł

P23 2020 NYE: Kas:st (FR), Blazej Malinowski, Chino

INQ ◢ Follow The Night Rabbit NYE ◣ – Katowice, INQbator

„Szukajcie Nocnego Królika… On wskaże Wam drogę, zabierze Was do zaczarowanego Podziemia, gdzie znajdziecie świat muzycznych fantazji, niekończący się magiczny labirynt. A gdy jego zegar wskaże odpowiednią godzinę – Nocny Królik przeniesie Was w Nowy Rok pełen bajecznych przygód w którym wszystko może się zdarzyć.” Na trzech scenach zagrają: Seb & Rodrigezz, Phil Jensky aka Deaf Can Dance, Kharl, Komponent, Water Please, Marcin Krupa, 105L, G.Zenker, K.Andy, drGroove, Set, Come Meditate, Yankowsky, Kuaq i Contact.

Gdzie: INQbator
Kto: Seb & Rodrigezz, Phil Jensky aka Deaf Can Dance, Kharl, Komponent, Water Please, Marcin Krupa, 105L, G.Zenker, K.Andy, drGroove, Set, Come Meditate, Yankowsky, Kuaq, Contact
Bilety: 35-60 zł

sylwester inqbator

Koncert sylwestrowy – Katowice, NOSPR

Tego szczególnego wieczoru Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia poprowadzi Maestro Lawrence Foster. Na program koncertu złożą się przede wszystkim znane i lubiane utwory znakomitych amerykańskich kompozytorów.

Gdzie: NOSPR
Kto: Maestro Lawrence Foster
Bilety: 70-200 zł

koncert sylwestrowy w nospr

Techno Sylwester – Katowice, SiXa

31 grudnia w klubie SiXa odbędzie się kolejna Techno Domówka. Wkroczcie w nowe dziesięciolecie przy dźwiękach techno, electro, minimal i dub techno. Zagrają: Kuba Sojka, Tomek Banach, Mrkczmrk i Nemo.

Gdzie: SiXa
Kto: Kuba Sojka, Tomek Banach, Mrkczmrk, Nemo
Bilety: TBA

sylwester w klubie sixa

Cuban New Year Eve – Katowice, Królestwo

Tegoroczny Sylwester w Królestwie będzie wyjątkowo gorący. Pożegnajcie rok 2019 w kubańskim stylu. Możecie spodziewać się pysznych trunków i znakomitego jedzenia.

Gdzie: Królestwo
Bilety: 160 zł

Kubański sylwester w Królestwie

Idę w Tango

Więcej sylwestrowych imprez, nie tylko w Katowicach, znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tango – https://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy w Katowicach

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.