fot. kadr z serialu

Star Wars Celebration powraca po dwóch latach nieobecności


08 marca 2022

Podziel się newsem:

Dobra wiadomość dla fanów Gwiezdnych wojen. Największa fanowska impreza, Star Wars Celebration, powraca z kolejną edycją po nieobecności spowodowanej pandemią koronawirusa.

Star Wars Celebration, czyli świętowanie po gwiezdnowojennemu

Star Wars Celebration po raz pierwszy odbyło się w 1999 roku. Impreza została wówczas zorganizowana przez Lucasfilm w ramach uczczenia premiery filmu Gwiezdne wojny: Epizod I – Mroczne widmo. Wydarzenie stało się małym świętem dla fanów produkcji osadzonych w Odległej Galaktyce i niektóre z edycji związane są również z rocznicami czy zapowiedziami i promocjami nowych filmów, seriali czy gier. Ostatnia edycja odbyła się w kwietniu 2019 roku. Impreza nie odbyła się w 2020 i 2021 roku ze względu na pandemię koronawirusa.

Star Wars Celebration 2022 – kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-29 maja w Anaheim, w stanie Kalifornia. Impreza po raz drugi odwiedzi tę lokalizację.

Witajcie!

Minęły już prawie trzy lata, odkąd ostatni raz widzieliśmy się na Star Wars Celebration – tęskniliśmy. Mamy oczywiście wiele do nadrobienia i chcemy wam wszystkim podziękować za cierpliwość oraz wsparcie w tym wymagającym dla nas czasie.

Od 2019 roku wiele się wydarzyło – oprócz obecnych już oraz nadchodzących dopiero seriali, w komiksach i książkach wystartowała całkowicie nowa era, w parkach rozrywki Disneya pojawiły się nowe atrakcje, a także nadchodzą nowe gry, które będą kontynuować zwiedzanie i rozwój galaktyki Gwiezdnych wojen w sposób, jakiego dotąd nie było.

I to jeszcze nie wszystko – dlatego nie możemy się doczekać, aż spotkamy się wszyscy w Anaheim, aby w bezpieczny i komfortowy sposób, zaprezentować wam wszystkie nowości z Odległej Galaktyki, które przygotowaliśmy. Widzimy się w maju!

– piszą organizatorzy

Sprzedaż biletów wystartuje 15 marca o godzinie 9:00 czasu pacyficznego (u nas będzie to godzina 18:00). Organizatorzy podzielili się również plakatem promującym wydarzenie. Czego możemy się spodziewać? Otrzymamy zapewne pierwsze informacje odnośnie trzeciego sezonu Mandalorianina czy pierwszego sezonu Andora. Impreza zbiegnie się z premierą serialu Obi-Wan Kenobi, więc możemy także liczyć na coś związanego z tą właśnie produkcją.

Star Wars Celebration powraca po dwóch latach nieobecności
fot. Star Wars Celebration

Dobra wiadomość dla fanów Gwiezdnych wojen. Największa fanowska impreza, Star Wars Celebration, powraca z kolejną edycją po nieobecności spowodowanej pandemią koronawirusa. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Star […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →