Sorry Boys zapowiadają nową płytę! Nadchodzi “ocean słów i muzyki”.


14 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Po dwóch latach przerwy grupa powraca z nowym materiałem. :)

Szykuje się kolejna świetna płyta na 2019 rok! Nowy krążek na Facebooku zapowiedział rockowy zespół Sorry Boys, który właśnie kończy pracę nad nowym materiałem.

Najmilsi, przycupnęliśmy cicho, ale pod powierzchnią już kipi ocean słów i muzyki, zbliża się do Was miłosną falą. Słowem, kończymy NOWĄ PŁYTĘ ? Wydarzają się teraz procesy alchemiczne! To, co teraz możemy Wam zdradzić to to, że płyta będzie cała po polsku i jesteśmy z niej dumni. Ma zapachy, smaki i uczucia tego, co się wydarzało od czasów “Romy” i przez całe życie.

Przy okazji Sorry Boys obiecało, że wkrótce usłyszymy pierwszy singiel z nowej płyty oraz poznamy tytuł i datę premiery krążka, którego produkcją zajął się Marek Dziedzic. Czekamy!

Po dwóch latach przerwy grupa powraca z nowym materiałem. :) Szykuje się kolejna świetna płyta na 2019 rok! Nowy krążek na Facebooku zapowiedział rockowy zespół Sorry Boys, który właśnie kończy pracę nad nowym materiałem. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →