Sky Full Of Song – nowy kawałek Florence + The Machine to efekt… olśnienia!


13 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mamy kolejną muzyczną niespodziankę. :) Tym razem od Florence + The Machine!

2 czerwca wystąpi na warszawskim Służewcu jako headlinerka Orange Warsaw Festival 2018. Ale zanim będziemy mieli okazję posłuchać na żywo największych hitów Florence + The Machine koniecznie obejrzyjcie najnowszy klip brytyjskiej wokalistki Sky Full Of Song!

Jak przyznała sama Florence, piosenka Sky Full Of Song powstała w wyniku nagłego olśnienia i od razu w całości pojawiła się w głowie artystki. O czym Florence śpiewa w swoim nowym kawałku?

Czasami, kiedy występujesz na scenie masz taki odlot, że ciężko jest później zejść na ziemie. To uczucie, kiedy czujesz się rozdarty, cały czas siebie przekraczasz i chcesz, by ktoś Ciebie zatrzymał, pomógł Ci znów być sobą. Czujesz się niesamowicie, jak w niebie, ale z drugiej strony – w jakiś sposób bardzo samotnie.

Tak o swoim nowym kawałku Sky Full Of Song Florence opowiedziała w Rolling Stone.

A już 5 lipca w Wielkiej Brytanii pojawi się książka Useless Magic z wierszami, rysunkami i tekstami Florence. Can’t wait!

 

Mamy kolejną muzyczną niespodziankę. :) Tym razem od Florence + The Machine! 2 czerwca wystąpi na warszawskim Służewcu jako headlinerka Orange Warsaw Festival 2018. Ale zanim będziemy mieli okazję posłuchać na żywo największych hitów Florence + The Machine koniecznie obejrzyjcie najnowszy klip brytyjskiej wokalistki Sky Full Of Song! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →