kadr z nagrania

Skepta wziął udział w serii Plugged In


02 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najważniejszych przedstawicieli grime’u – Skepta wystąpił w cyklu Plugged In. W ramach serii raper połączył siły z Fumez The Engineer.

Skepta z nowym freestylem

Brytyjczyk wystąpił w cyklu Plugged In, w którym Fumez The Engineer współpracuje z innymi artystami nad wspólnym utworem. Wynikiem kooperacji Skepty z Fumezem jest freestyle, który opublikowano na kanale YouTube Pressplay Media oraz wiodących platformach streamingowych. Niektórzy fani rapera widzą w nowym nagraniu potwierdzenie, że plotki o przejściu Skepty na emeryturę to jedynie niepotwierdzone informacje.

Skepta – Plugged In w/Fumez The Engineer

Seria Plugged In cieszy się dużym zainteresowaniem

Pressplay Media opublikowało do tej pory siedemdziesiąt siedem nagrań z cyklu Plugged In. Z niewiadomych przyczyn, autorzy serii ukryli pięć występów, w wyniku czego internauci mają dostęp do siedemdziesięciu dwóch piosenek.

Wszystkie nagrania zebrały ponad trzy miliony dwieście tysięcy odtworzeń na YouTube. Oprócz Skepty, w serii wzięli udział twórcy z różnych zakątków świata, m.in. Włoch Rondodasosa czy Malty 2BZ z Francji. Tuż przed Skeptą, do internetu trafiło nagranie, w którym wziął udział londyńczyk Lucii, reprezentant drillowej sceny.

(NR) Lucii – Plugged In w/Fumez The Engineer

Skepta wchodzi All In

W lipcu tego roku Skepta podzielił się ze słuchaczami EP-ką All In. Według plotek, miał to być ostatni występ rapera z Tottenhamu przed mikrofonem. Na All In EP składa się pięć utworów, a oprócz Skepty wystąpili także J Balvin, Kid Cudi oraz TeeZee.

Zobacz: Skepta zdobywa Mercury Prize! Najwięcej głosów na The 1975

Przed premierą All In, Skepta połączył siły z Young Adz i Chipem. 27 marca 2020 roku na rynku pojawił się projekt Insomnia, na którym znalazło się dwanaście premierowych utworów. Oprócz trójki raperów, na albumie wystąpił także Dirtbike LB, który odnotował jedyny gościnny występ na Insomnii.

Skepta – All In EP – posłuchaj całości

Jeden z najważniejszych przedstawicieli grime’u – Skepta wystąpił w cyklu Plugged In. W ramach serii raper połączył siły z Fumez The Engineer. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Skepta z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →