Sinead O’Connor zamieściła w sieci szokujące video! Jestem samotna. Mogę liczyć tylko na psychiatrę.

Ania Hofman
13 lipca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Irlandzka wokalistka po raz kolejny w dramatyczny sposób opowiedziała o swojej walce z depresją i myślach samobójczych.

Sinead O’Connor po raz kolejny dała swoim fanom i przyjaciołom powody do zmartwień. Załamana wokalistka siedząc samotnie w motelu w New Jersey nagrała poruszające video, w którym opowiada o swojej walce z chorobą psychiczną.

Jestem zupełnie samotna. Mogę liczyć jedynie na swojego psychiatrę – najcudowniejszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem jego bohaterką i tylko ta jedna, pier***na rzecz trzyma mnie aktualnie przy życiu. To jest takie żałosne. Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, jak to jest. Dlatego nakręciłam to video. Choroba psychiczna to jak uzależnienie od narkotyków. Nie ma znaczenia, kim jesteś.

W dramatycznym filmiku Sinead O’Connor po raz kolejny narzekała też na rodzinę, na którą nie może liczyć w trudnych dla siebie chwilach, kiedy każdego dnia walczy z myślami samobójczymi.

Najwyraźniej jednak rozpaczliwe wołanie o pomoc przyniosło skutek – kilka godzin po opublikowaniu w sieci pojawił się anonimowe oświadczenie, w którym poinformowano fanów, że Sinaed O’Connor jest otoczona opieką i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: