„Siła sióstr” powraca! Debiutancka płyta Sistars doczekała się pięknej reedycji!


10 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Paulina i Natalia Przybysz znowu razem!

Najpierw ogłosiły wspólną trasę koncertową pod hasłem „Przybysz & Przybysz”, na których zagrają zarówno solowe kawałki, jak i te nagrane wspólnie jako Sistars, a teraz… przygotowały reedycję swojej debiutanckiej płyty! <3

PRZYBYSZ I PRZYBYSZ KONCERTY – KUP BILET

Po 15 latach od daty premiery kultowa, debiutancka płyta Sistars doczekała się zremasterowanej reedycji! Krążek „Siła sióstr”, który w 2003 roku zrobił sporo zamieszania na polskim rynku muzycznym, możecie zamówić już w preorderze klikając TUTAJ. Płyta dostępna jest zarówno w wersji CD, jak i na winylu!

Warto mieć taki klasyk w swojej kolekcji i kawałkami takimi, jak Nie ty, nie my (Spadaj), Siła Sióstr czy City Of Love dobrze nastroić się przed jesienną trasą koncertową sióstr Przybysz. 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.