kadr z klipu do „Midasa” Sentino

Sentino chyba nigdy się nie zmieni. Raper zakończył i wznowił karierę w niecałą dobę


20 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Sentino postanowił, że postara się, by znów było o nim głośno. Raper obraził się i zakończył karierę, by za moment ją wznowić. Sprawdź szczegóły.

Emerytura i powrót w 16 godzin

Sentino po raz kolejny postarał się, by o nim mówiono i po raz kolejny nie robi tego poprzez muzykę. Skonfliktowany z youtuberem Nitrozyniakiem raper na swoim Instagramie wylał frustrację skierowaną w stronę polskich słuchaczy rapu i zapowiedział, że Midas będzie jego ostatnią płytą wydaną w języku polskim:

Oficjalnie ogłaszam, że Midas to będzie ostatni mój tape po polsku. Nie zagram żadnego koncertu. To wszyscy moich fani niech idą roz*ebać pi*dy tym ku*wo wszystkim, tym tutaj na dole, które piszą od miesięcy, od ponad dwóch lat bzdury na mój temat, obrażają mnie ku*wy jebane do spodu, bo są zazdrosne. Jedźcie z nimi, rozpie*dalajcie ich i za rok może sobie inaczej pomyślę. Na ten rok na pewno jest koniec. Wydam jeszcze tę płytę Midas […] Widać, że 90 % osób, które tutaj przybyło, to są fani Nitro Zyniaka, także Nitro i tak zobaczysz kiedyś, co się stanie.

Zmiana stanowiska Sentino następowała stopniowo, aczkolwiek bardzo szybko. W następnym story dodał:

Ja odbijam od tego bagna, zabieram ze sobą paru chłopaków, których ja uważam za normalnych, ja mam dość, mam 40 prawie lat. Róbcie dalej swoje, spie*dalajcie ku*wa. Ja nie chce mieć nic wspólnego z polskim hip-hopem. Dla moich fanów, dla moich słuchaczy będę wydawał raz na jakiś czas nuty, wydam raz na dwa miesiące singla […] jest po prostu komuna, słoma z butów wystaje. Jest oczernianie, opowiadanie nieprawdy od tylu lat… Tak szczerze te pieniądze też nie są warte tego, by dawać ludziom się tak obrażać. 

Ostatecznie o zakończeniu kariery nie ma chyba jednak mowy. Po 16 godzinach od pierwszego zacytowanego story raper zamieścił post:

Fani Sentino mogą więc raczej spać spokojnie. Powstaje tylko pytanie, jaki jest próg ich wytrzymałości i ile takich akcji będą w stanie wybaczyć swojemu idolowi.

Sentino – Midas prod. CrackHouse

Sentino postanowił, że postara się, by znów było o nim głośno. Raper obraził się i zakończył karierę, by za moment ją wznowić. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

PALUCH | KOMPOT ON TOUR | PROJEKT BRZEŹNO

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →