Samsung

Esencja możliwości. Oto Samsung Galaxy S21 FE 5G


04 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Obserwować, analizować, a następnie zaskakiwać i zachwycać. Samsung kolejny raz poszedł tą drogą i zaprezentował dziś Galaxy S21 FE 5G – najnowszy smartfon, który jest odpowiedzią na oczekiwania współczesnych użytkowników oraz dopasowaniem się do najczęściej występujących potrzeb w konkretnych obszarach życia. Już wkrótce, dzięki pracy naszego zespołu redakcyjnego, będziecie mogli się o tym przekonać.

Po zachwytach nad Samsung Galaxy S21, przyszła pora na postawienie kolejnego kroku. Swoją premierę ma dziś najmłodszy członek rodziny Galaxy S21S21 FE 5G.

Galaxy S21 FE 5G. Wydobyć esencję

Korzystając z dorobku obserwacji tego, w jaki sposób współcześni użytkownicy podchodzą do smartfonu i jaką rolę pełni on w ich codzienności, powstał model, który spełnia kilka najważniejszych warunków. Z jednej strony gwarantuje możliwie jak największą funkcjonalność, z drugiej jest wyspecjalizowany w konkretnych obszarach, na które tak mocno zwracamy dziś uwagę. Galaxy S21 FE 5G to wydobycie esencji z wiodących cech swojego poprzednika i rozwinięcie ich w kierunku wyznaczonym przez użytkowników.

Samsung Galaxy S21 FE 5G
Samsung Galaxy S21 FE 5G

Galaxy S21 FE 5G. Zachwyt od pierwszej chwili

Już od pierwszego ujrzenia wiemy, że mamy do czynienia ze smartfonem, który stanowi kontynuację najlepszych wzorców, w tym m.in. w zakresie designu. Kultowa już ramka Contour-Cut stanowi spójną całość z opływową, smukłą obudową o grubości zaledwie 7,9 milimetra. Cztery nowe warianty kolorystyczne – biały, grafitowy oliwkowy, lawendowy – to kolejny krok w stronę personalizacji wyboru, stojącego w kontrze do nudnych ograniczeń.

Samsung Galaxy S21 FE 5G
Samsung Galaxy S21 FE 5G

Galaxy S21 FE 5G. Wydajność na najwyższych obrotach

To, co najważniejsze, kryje się wewnątrz. Najnowszy, superszybki procesor Snapdragon 888 sprawia, że Galaxy S21 FE 5G staje się tytanem wydajności, dla którego nawet najbardziej zaawansowane aplikacje nie stanowią przeszkody. Rozbudowane programy do nagrywania wideo i montażu? Żaden problem. Aplikacje do tworzenia grafik i animacji? Proszę bardzo. Największe gry? Bułka z masłem. Galaxy S21 FE 5G spełnia najśmielsze oczekiwania użytkowników tam, gdzie było ich najwięcej – m.in. w obszarze tworzenia contentu audio-foto-wideo czy gamingu.

Samsung Galaxy S21 FE 5G

Galaxy S21 FE 5G. Magia perspektywy

A skoro już o wideo i foto mowa. Galaxy S21 FE 5G stanowi potężne narzędzie zarówno w rękach amatorów, jak i profesjonalistów, dzięki aż trzem aparatom znajdującym się na pleckach – pierwszym z obiektywem ultraszerokokątnym 12MP, drugim z obiektywem szerokokątnym 12MP – Dual Pixel AF i optyczną stabilizacją obrazu, oraz trzecim z teleobiektywem x3 8MP i 30-krotnym Space Zoom. To nie koniec. Z przodu zastosowano zaawansowany 32-megapikselowy aparat, który zapewni najlepsze selfie, jakie kiedykolwiek były dostępne w urządzeniach Samsung. Udoskonalone zostały funkcje AI Face Restoration, a możliwość podwójnego nagrywania pozwala śledzić akcję przed i za sobą – wystarczy zacząć nagrywanie, a aparat zarejestruje widoki z obu obiektywów jednocześnie.

Samsung Galaxy S21 FE 5G

Galaxy S21 FE 5G. Maksimum wrażeń

Prócz uchwytywania obrazów w jak najlepszej jakości, Galaxy S21 FE 5G te obrazy możliwie najlepiej pokazuje. Zasługą tego jest znakomity wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o częstotliwości odświeżania wynoszącej 120 Hz. Mając na uwadze zastosowanie wspomnianego już procesora Snapdragon 888 oferującego częstotliwość 240 Hz, gracze i streamerzy będą mogli cieszyć się najwyższej jakości grafiką i płynnością działania.

Samsung Galaxy S21 FE 5G
Samsung Galaxy S21 FE 5G

By móc cieszyć się z tych wszystkich możliwości, nie zapomniano o baterii. Ta znajdująca się w Galaxy S21 FE 5G gwarantuje niesamowitą pojemność, a co najważniejsze, dzięki superszybkiemu ładowaniu 25 W, osiągniemy poziom 50 proc. już w zaledwie 30 minut.

Poczucie wygody i bezpieczeństwa zapewni intuicyjny interfejs One UI 4, dzięki któremu każdy użytkownik może zaprojektować idealne dla siebie mobilne środowisko. Szczególny nacisk postawiono na rozwijanie możliwości personalizacji smartfona oraz silniejsze mechanizmy kontroli prywatności.

Samsung Galaxy S21 FE 5G

Galaxy S21 FE 5G. Towarzysz codzienności

Już niebawem postaramy się przybliżyć Wam możliwości, jakie oferuje Galaxy S21 FE 5G, ale co więcej, wydobyć z nich maksimum, prawdziwą esencję. Niczym nieograniczona kreatywność w połączeniu z najnowszą technologią pozwoli wznieść twórczość na nieznany dotąd poziom. Rozrywka, tak często uprawiana dziś za pomocą smartfona, może dać jeszcze więcej przyjemności jeśli tylko wykorzystamy potencjał drzemiący w tym urządzeniu.

Nie zapominamy jednak o tym, że mówimy o towarzyszu codzienności – o smartfonie, który może pomagać nam nie tylko rozwijać pasje i dostarczać frajdy, ale też dbać o zdrowie, wspierać w pracy czy nauce, a także tworzyć – dzieła, wspomnienia czy relacje. O tym wszystkim przekonacie się niebawem, dzięki kolejnej współpracy naszej redakcji z Samsung.

Obserwować, analizować, a następnie zaskakiwać i zachwycać. Samsung kolejny raz poszedł tą drogą i zaprezentował dziś Galaxy S21 FE 5G – najnowszy smartfon, który jest odpowiedzią na oczekiwania współczesnych użytkowników oraz dopasowaniem się do najczęściej występujących potrzeb w konkretnych obszarach życia. Już wkrótce, dzięki pracy naszego zespołu redakcyjnego, będziecie mogli się o tym przekonać. Zobacz […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →