materiały promocyjne

Russ Millions wystąpi w Warszawie!

Podziel się newsem:

Jeden z najbardziej obiecujących brytyjskich raperów młodego pokolenia, Russ Millions zagra w warszawskiej Progresji!

Jedna z największych gwiazd młodego pokolenia w Wielkiej Brytanii

Russ Millions to jedna z najgorętszych ksywek w europejskim rapie w ostatnich miesiącach. Jego utwór nagrany wspólnie z Tionem Waynem, zatytułowany Body, był nominowany do BRIT 2022 w kategorii „najlepszy utwór” i pokrył się dwukrotną platyną. Jednokrotnie młody raper stał się bohaterem specyficznego virala. Taniec, który wykonuje w teledysku do Body, stał się hitem na TikToku i był naśladowany przez piłkarzy, m.in. przez Jessiego Lingarda. Został sklasyfikowany przez „The Guardian” na 10. miejscu na ich liście „największych tanecznych virali muzyki pop”. Debiutancki album Russa, One Of A Kind, to jedna z najgłośniejszych premier 2023 roku. Teraz popularny drillowiec przyjedzie do Warszawy.

Tion Wayne x Russ Millions – Body 2 ft Arrdee, 3x3E1 & ZT, Bugzy Malone, Fivio Foreign, Darkoo, Buni

Kup bilety na koncert Russ Millions!

Russ Millions przyjedzie po raz pierwszy do Polski! Już 15 kwietnia zagra w warszawskim klubie Progresja! Młody Brytyjczyk przyjedzie promować swój debiutancki studyjny krążek One Of A Kind, ale nie zabraknie z pewnością jego starszych hitów na czele z Body. Bilety na koncert młodego drillowca w Warszawie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Russ Millions wystąpi w Warszawie!

Jeden z najbardziej obiecujących brytyjskich raperów młodego pokolenia, Russ Millions zagra w warszawskiej Progresji! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Jedna z największych gwiazd młodego […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →