Punkowo, jazzowo, soulowo – takie muzyczne klimaty w tym roku na Malta Festival!

Ania Hofman
27 maja 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Malta Festival 2018 to nie tylko teatr, ale też dużo dobrej muzy!

Zbliża się czerwiec, a to oznacza, że Poznań opanują artystyczne akcje, instalacje i atrakcje. Malta Festival 2018 to już od wielu lat nie tylko świetny, międzynarodowy festiwal teatralny, ale wielodniowe interaktywne wydarzenie, w którym muzyka gra jedną z kluczowych ról.

Kogo w tym roku usłyszymy na Malta Festival 2018? Do Poznania zawita m.in. punkowy zespół założony przez teatralny duet Monika Strzępka & Paweł Demirski Czerwone Świnie, Młynarski i Masecki, którzy ze swoim jazz bandem zaprezentują piosenki międzywojnia w wersji modern oraz Paulina Przybysz, która zaśpiewa swoje kawałki z płyty Chodź Tu.

Ponadto czeka nas Silent Disco, wielkoformatowa instalacja dźwiękowa na Placu Wolności oraz voguing autorstwa kompozytorów z Akademii Muzycznej w Poznaniu i projektantów ze School of Form oraz voguing nad Jeziorem Strzeszyńskim razem ze stacjonującą w Berlinie międzynarodową grupa Future V.

Chcecie się dowiedzieć dokładnie co, gdzie, kiedy i za ile? Wpadajcie na stronę tegorocznej edycji Malta Festival klikając tutaj. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: