Poznaliśmy najseksowniejszego faceta 2018 roku!


08 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tym razem tytuł przyznawany przez brytyjski magazyn People trafił do znanego aktora i DJa!

Magazyn People co roku przygląda się największym ciachom szołbizu i wybiera tego, który swoją aparycją i stylem bycia najbardziej rozgrzewa płeć piękną.

W poprzednich latach tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny Świata trafił m.in. do takich Panów, jak Dwayne Johnson, David Beckham, Brad Pitt, Adam Levine. W tym roku redakcja People uznała, że najbardziej HOT jest Idris Elba. Nie możemy się nie zgodzić z tym wyborem. ;)

46-letni aktor, który aktualnie robi też karierę jako DJ i producent muzyczny, nie krył zaskoczenia (ale i radości) z przyznanego tytułu.

W pierwszej chwili pomyślałem: “bez żartów, naprawdę?”. Spojrzałem w lustro, sprawdziłem jak się prezentuję i uznałem, że faktycznie wyglądam dziś dość sexy. Ale mówiąc szczerze, to miłe uczucie. To była miła niespodzianka, podbudowująca ego.

No to teraz pozostaje nam tylko nacieszyć oczy. ;)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Morning. Whatever you have to do today, to quote Mase…Do it like you’re doing it for TV.

Post udostępniony przez Idris Elba (@idriselba)

Tym razem tytuł przyznawany przez brytyjski magazyn People trafił do znanego aktora i DJa! Magazyn People co roku przygląda się największym ciachom szołbizu i wybiera tego, który swoją aparycją i stylem bycia najbardziej rozgrzewa płeć piękną. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →