Pośmiertny album Maca Millera już gotowy. Jest pierwszy singiel


09 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Spekulacje się potwierdziły. W przyszłym tygodniu premierę będzie miała pośmiertna płyta Maca Millera. Sprawdźcie szczegóły.

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku w wyniku przedawkowania narkotyków. Już kilka miesięcy później zaczęły pojawiać się głosy, że raper przed śmiercią zdążył nagrać jeszcze jeden cały album. Nie było jednak wiadomo, czy to prawda i czy kiedykolwiek będziemy mogli posłuchać tego materiału.

Cirlces, pośmiertny album Maca Millera ukaże się już za tydzień

Wczoraj na oficjalnym profilu Maca na Instagramie pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że album pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Płyta zatytułowana Circles ukaże się w serwisach streamingowych już w przyszły piątek, 17 stycznia. Materiał, który znajdzie się na wydawnictwie został w większości nagrany przez samego rapera, resztą natomiast zajął się kompozytor Jon Brion.

Circles - pośmiertny album Maca Millera
Mac Miller – Circles – okładka płyty

W oświadczeniu opublikowanym przez rodzinę Malcolma możemy przeczytać, że raper planował, iż wydany w 2018 roku album Swimming oraz Circles miały być całością. Możemy zatem spodziewać się kontynuacji poprzedniego wydawnictwa.

(…) Malcolm był w trakcie nagrywania albumu towarzyszącego do Swimming, zatytułowanego Circles. Dwa różne style uzupełniające się nawzajem tworząc okrąg – Swimming in Cirlces, taki był koncept.

Raper pracował nad nowym krążkiem wraz z Jonem Brionem, który brał udział także przy powstaniu Swimming. To właśnie on postanowił dokończyć Circles, aby mógł on ujrzeć światło dzienne.

(…) Jon zdecydował się dokończyć Cirlces na podstawie spędzonego czasu i rozmów z Malcolmem. Jesteśmy mu wdzięczni za pracę jaką włożył w dokończenie tego albumu. Wiemy, że dla Malcolma ważne było, aby wszyscy go usłyszeli. Najtrudniejsza była decyzja, jak przekazać tę informację światu. Nie planujemy żadnych kampanii promocyjnych. Ten post to pierwsza i ostatnia zapowiedź wydawnictwa.

View this post on Instagram

Circles. January 17.

A post shared by Mac (@macmiller) on

Mac Miller – Good News – pierwszy singiel z płyty Circles

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: