Posłuchajcie nowego krążka Zeusa i sprawdźcie, gdzie zagra koncerty


18 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zeus, po prawie dwóch latach powrócił z nowym wydawnictwem. Posłuchajcie jak brzmi po takiej przerwie, a także sprawdźcie gdzie zagra koncerty.

Zeus – W poszukiwaniu siebie

Ostatnim legalnym krążkiem łódzkiego rapera była wydana w 2018 roku płyta pod tytułem To Pomyłka. Krążek dotarł nawet do 5. miejsca na liście przebojów OLiS. Teraz, w 2020 roku, Zeus powraca z nowym krążkiem.

Zeus
Zeus – W poszukiwaniu siebie – okładka albumu

W poszukiwaniu siebie składa się z trzynastu utworów. Wszystkie z nich wyprodukował Klonowsky, a całość jest utrzymana w stylistyce lekko edm’owo-popowej. Natomiast jedynym gościem na albumie jest Justyna Kuśmierczyk. Ale to Zeus gra na tym krążku pierwsze skrzypce. Łódzki raper zabiera nas do swojego świata, stosując przy tym liczne metafory i odwołania, między innymi do literatury.

Zeus – Słyszę wycie syren

Jeżeli jeszcze nie słuchaliście najnowszego krążka Zeusa, to poniżej znajdziecie jego odsłuch na Spotify.

Jednak, W poszukiwaniu siebie to nie koniec nowości od łódzkiego rapera. Wraz z premierą krążka, opublikowany został także drugi krążek. Pierwszy Milion to ekipa… vol.1. Krążek w wersji fizycznej był dostępny jedynie w preorderowej wersji W poszukiwaniu siebie. Jednak wersji cyfrowej możecie także posłuchać na Spotify.

Limitowaną wersję W poszukiwaniu siebie wraz z dodatkowym krążkiem możecie zamawiać z oficjalnego sklepu pierwszymilion.

Zeus – trasa koncertowa W poszukiwaniu siebie

Tuż po premierze krążka, łódzki raper wyrusza w trasę koncertową. Podczas koncertów usłyszymy numery z najnowszego wydawnictwa Zeusa, ale nie powinno także zabraknąć klasycznych utworów rapera. Sprawdźcie, kiedy i gdzie wystąpi:

21.03. – Warszawa, RivieraRemont
26.03. – Gdańsk, Drizzly Grizzly
12.04. – Łódź, SODA Underground Stage

Bilety na te koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.