Pornhub uczy bezpiecznego seksu


03 lutego 2017

Podziel się newsem:

Pornhub wziął odpowiedzialność za to, że jest jednym z głównych miejsc, z którego młodzież czerpie wiedzę o seksie i stworzył platformę, która zupełnie serio odpowiada na różne wątpliwości, które mogą mieć nie tylko początkujący.

Reklama

Kiedyś Polaków o seksie, szarpiąc się z ówczesną władzą, uczyła Michalina Wisłocka, której historię możecie oglądać w kinach. Dziś czasy niby się zmieniły, ale temat edukacji seksualnej władzom i systemowi edukacji pozostał niewygodny. Nie jest tak tylko w Polsce – w wielu krajach szkoły ciągle sobie z tym nie radzą, a głównym źródłem wiedzy o seksie dla młodzieży jest pornografia.

Pornhub, który już nie raz zasłynął z ciekawych i oryginalnych akcji marketingowych, wychodzi potrzebom młodzieży na przeciw.

Serwis odpalił właśnie zupełnie na poważnie stronę Pornhub Sexual Wellness Center – inicjatywę, która odpowie na wszystkie pytanie, które zawsze chcieliście zadać. Zaangażowano do niej prawdziwą profesjonalistkę – znaną seksuolożkę dr Laurie Betito.

Strona jest w pełni SFW i oferuje już profesjonalne porady na cały szereg zagadnień – od bezpiecznego seksu i chorób przenoszonych drogą płciową, po takie, których może nie poruszylibyście z nauczycielem na lekcji w szkole, na przykład jak uprawiać seks podczas okresu lub jakie są pozycje erotyczne dla lesbijek. Dr. Betito raz w tygodniu będzie także prowadzić sesję Q&A, podczas których nie będzie żadnych zakazanych pytań.

Pornhub wziął odpowiedzialność za to, że jest jednym z głównych miejsc, z którego młodzież czerpie wiedzę o seksie i stworzył platformę, która zupełnie serio odpowiada na różne wątpliwości, które mogą mieć nie tylko początkujący. Kiedyś Polaków o seksie, szarpiąc się z ówczesną władzą, uczyła Michalina Wisłocka, której historię możecie oglądać w kinach. Dziś czasy niby […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także