Ponad 3 miliony odsłuchań nowego PRO8L3M’u!


21 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

PRO8L3M w niecały tydzień od premiery nowego mix tape’u Ground Zero zanotował ponad 3 miliony odsłuchań na Spotify!

Piątek 16 marca 2018 był dniem oficjalnej premiery nowego dzieła PRO8L3M. Preorder płyty został wyprzedany. Sformułowanie SOLD OUT, często zresztą towarzyszy również występom artystów w naszym kraju. Trasa promująca Ground Zero Mixtape wyprzedała się praktycznie na pniu.

Nowy album to 27 tracków, w większości posamplowawanych z parkietowych bangerów, które przygotował Steez. Za rapowanie odpowiedzialny jest Oskar Tuszyński.

Jeśli jeszcze nie słuchaliście nowego PRO8L3M’u to macie taką możliwość chociażby na Spotify, na którym suma odtworzeń wszystkich numerów z albumu sięgnęła już ponad 3 miliony!!!

 

 

PRO8L3M w niecały tydzień od premiery nowego mix tape’u Ground Zero zanotował ponad 3 miliony odsłuchań na Spotify! Piątek 16 marca 2018 był dniem oficjalnej premiery nowego dzieła PRO8L3M. Preorder płyty został wyprzedany. Sformułowanie SOLD OUT, często zresztą towarzyszy również występom artystów w naszym kraju. Trasa promująca Ground Zero Mixtape wyprzedała się praktycznie na pniu. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →