Polski reżyser opowiedział historie współczesnych nowojorczyków. Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks.


20 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Film Piotra Stasika to współczesny portret ludzi żyjących w dzisiejszych metropoliach.

Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks. A później poszliśmy do łóżka – opowiada jedna z bohaterek filmu 21 x Nowy Jork.

Piotr Stasik w nowym obrazie przedstawił intymne historie osób przypadkowo poznanych w nowojorskim metrze. W filmie bohaterowie opowiadają o swoim życiu, marzeniach i zagubieniu w wielkim mieście.

Czułem się jak antropolog, jak Bronisław Malinowski tworzący “Życie seksualne dzikich” tylko zamiast ołówka i notesu miałem kamerę. Nowy Jork jest tutaj jednak tylko pretekstem do opowiedzenia o każdym z nas.

Tak reżyser opowiedział o swoim nowym projekcie w rozmowie z portalem Interia.pl. Jaki obraz współczesnego “dzikusa” wyłania się w filmie Piotra Stasika? O tym przekonamy się już niedługo – 21 lipca 21 x Nowy Jork pojawi się w polskich kinach.

Film Piotra Stasika to współczesny portret ludzi żyjących w dzisiejszych metropoliach. Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks. A później poszliśmy do łóżka – opowiada jedna z bohaterek filmu 21 x Nowy Jork. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →