Polska mistrzyni cosplayu zachwyca świat swoimi metamorfozami. Sosenka potrafi zmienić się w każdego!


03 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

A do tego jest zupełnym samoukiem!

To dopiero nazywa się talent. Justyna Sosenka Sosnowska kilka lat temu zaczęła interesować się makijażem i charakteryzacją. Dziś jest mistrzynią cosplayu i potrafi zmienić się niemal w każdą fikcyjną postać i gwiazdę Hollywood.

Swoimi niezwykłymi pracami Sosenka dzieli się w społecznościówkach, a dzięki niezwykłym charakteryzacjom Polka stała się gwiazdą Instgrama, o której pisały największe amerykańskie portale. Brawo!

Nic dziwnego, charakteryzacje Sosenki zachwycają za każdym razem, bez względu na to, czy Justyna zamienia się w Jacka Sparrowa, bohaterów Dragon Balla czy disneyowską Arielkę. Zresztą zobaczcie sami – cosplay w wykonaniu Sosenki to prawdziwy sztos. :)

#ariel #makeup #instantcosplay #cosplay #cosplayer #disney #littlemarmaid #redhead #girl #polishgirl #sosenka

Post udostępniony przez Sosenka (@itlookslikekilled)

A do tego jest zupełnym samoukiem! To dopiero nazywa się talent. Justyna Sosenka Sosnowska kilka lat temu zaczęła interesować się makijażem i charakteryzacją. Dziś jest mistrzynią cosplayu i potrafi zmienić się niemal w każdą fikcyjną postać i gwiazdę Hollywood. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →