Polish Hip Hop Festival 2018 ogłasza kolejnych artystów. Będzie Sztoss!


18 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Panie i Panowie, przed Państwem 6. odsłona line up’u hip hopowego festiwalu w Płocku!

Od 2 do 4 sierpnia na płockiej plaży bujać się będą tysiące fanów rodzimego (i nie tylko) hip hopu. Na liście raperów, którzy uświetnią tegoroczną edycję imprezy znalazły się takie nazwiska, jak Quebonafide, Otsochodzi, Smolasty, Guzior i Oxon.

Teraz do line up’u dołącza kolejna ekipa hip-hopowców i jedno jest pewne – będzie sztos, Sztoss i jeszcze paru innych fajnych chłopaków. ;)

POLISH HIP HOP FESTIVAL 2018 – LINE UP – 6 OGŁOSZENIE

Sztoss – wokalista, autor tekstów i realizator, który rozgłos zdobył albumem „81“, wyprodukowanym w klimacie nawiązującym do wydawnictw OVO (Drake, Partynextdoor), adaptując klimat nowego R&B na polski grunt. Podczas słuchania albumu wędrujemy w podróż pełną rozterek uczuciowych po zadymionych klubach oraz mieście nocą, które to skłania do imprezowego życia.

Frosti Rege – warszawski raper reprezentujący ekipę Spółka ZOO i najmłodszy artysta, który zasilił szeregi Prosto Label. Jego znaki rozpoznawcze to bezkompromisowe teksty, często wkomponowane w melodyjne brzmienie. Jak sam o sobie mówi: „Robię taki rap, na jakim się wychowałem, ale z nowym muzycznym sznytem”.

VNM  – jako pierwszy i jak na razie jedyny raper w historii naszego kraju, nie mając na koncie oficjalnie wydanej płyty, znalazł się na okładce hiphopowego pisma. Było to w “Magazynie Hip Hop #52” w grudniu 2007 roku. VNM na nowo zdefiniował znaczenie słów „punchline” i „metafora”, a od momentu założenia labelu De Nekst Best odkrył siebie na nowo, czego dowodem jest EP-ka z B.Melo “Trailblaizer”. Wraz z nim na scenie pojawi się Cywinsky, jeden z najlepszych polskich wokalistów, który zasłynął “CD Playerem” nagranym wraz z Dorianem.

Te-Tris – jego styl to zazwyczaj świadomy i niepozbawiony dobrej formy rap. Dla wielu słuchaczy jego nielegal wydany w 2004 roku, „Naturalnie EP”, do dziś jest uważany za jedną z najlepszych płyt, które pojawiły się w polskim rapie. Stały uczestnik Polish Hip-Hop Festival, który za każdym razem zadziwia płocką publiczność!

JWP/BC – ekipa, która bez oglądania się na chwilową modę i bez łapczywego podążania za czerstwymi trendami zaprezentuje w Płocku swój showcase! Możemy spodziewać się wielu rzeczy z solowego materiału Siwersa, a także z doskonale przyjętego projektu Kosiego i Łajzola – Jetlagz!

Penx – raper, który kładzie nacisk na techniczne bragga, pomysłowe punche i ciekawe gry słowne oparte na nawiązaniach i dwuznacznościach. Pod koniec 2017 roku MC zasilił szeregi wytwórni StepRecords, a zaledwie po kilku miesiącach wydał “Michał LP”.

Adi Nowak – przedstawiciel młodej generacji raperów, którzy zrywają z utartymi konwencjami panującymi zarówno w polskim, jak i amerykańskim rapie. Jego styl wnosi duży powiew świeżości, a swój przekaz adresuje do słuchaczy, którzy lubią zatrzymać się, popatrzeć na wszystko z dystansem i podjąć w próbę refleksji nad tym, co dzieje się dookoła. Razem z barvinskym zaprezentują swój materiał z dobrze przyjętego “Ćvir”, a także nowości, które pozwolą zapoznać się z szalonym światem tych dwóch artystów!

Polish Hip Hop Festival 2018 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Płocku.

Panie i Panowie, przed Państwem 6. odsłona line up’u hip hopowego festiwalu w Płocku! Od 2 do 4 sierpnia na płockiej plaży bujać się będą tysiące fanów rodzimego (i nie tylko) hip hopu. Na liście raperów, którzy uświetnią tegoroczną edycję imprezy znalazły się takie nazwiska, jak Quebonafide, Otsochodzi, Smolasty, Guzior i Oxon. Zobacz także Co obejrzeć […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →