Please, Stand-up! 2021 już wkrótce poprawi Wam humor. Trasa rusza już w kwietniu


07 lutego 2021

Podziel się newsem:

Please, Stand-up! to gwarantowana dobra zabawa i mnóstwo śmiechu. Zadbają o to wybrani polscy komedianci, którzy nie pozwolą Wam nawet na chwilę wytchnienia. Od kwietnia zaczynamy rajd z komedią!

Please, Stand-up! 2021 – powyżej oczekiwań

Takie wydarzenia nie zdarzają się codziennie, ba, na tą trasę należało swoje poczekać. Fakt jednak, że termin zbliża się nieubłaganie i już wkrótce Please, Stand-up! ruszy z kopyta. A wówczas – zero litości. Trasa z pewnością zbierze swoje żniwo – może w postaci rekordowej oglądalności wydarzenia online? Z racji ciężkich dla kultury czasów, wytoczono tu równie ciężką artylerię. Od kwietnia zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Startujemy w Płocku, a całą zabawę kończymy pod koniec września – w Szczecinie. Po drodze będzie jeszcze wiele przystanków – nie pozwól, by to Cię ominęło.

Please, Stand-up 2021 rusza już w kwietniu
Facebook/Please Stand-up

Please, Stand-up! Oni rozłożą Was na łopatki

I nie chodzi tu wcale o żadne FAME MMA, tylko o… śmiech. Tegoroczna edycja eventu może poszczycić się mocnymi zawodnikami w szeregach i równie szczególnym gościem specjalnym. Ostatnio okazuje się, że raperzy mają szczególne ciągoty do stand-upu, zatem… Rolę po O.S.T.R., który wystąpił podczas Please, Stand-up! w 2019 roku, tym razem przejmie Kękę i to on zaprezentuje się na tym, równie szczególnym wydaniu wydarzenia. A oprócz niego?

Tradycyjnie już galę poprowadzi Łukasz Lotek Lodkowski, a jako wykonawcy na scenie staną: Piotr Zola SzulowskiBłażej Krajewski, Michał LejaDarek GadowskiTomek Kołecki. Skład -marzenie, nic, tylko brać się za bilety i wyczekiwać na swoją kolej. Na żywo lub online – można sobie wybrać.

Please, Stand-up 2021 rusza już w kwietniu
Facebook/Please Stand-up

Please, Stand-up 2021 – daty, miejsca, bilety

Trzynaście polskich miast i trzynaście niestandardowych show. Bilety na Please, Stand-up! znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Sprawdźcie, czy występy komików odbędą się również w Waszych okolicach!

Please, Stand-up! to gwarantowana dobra zabawa i mnóstwo śmiechu. Zadbają o to wybrani polscy komedianci, którzy nie pozwolą Wam nawet na chwilę wytchnienia. Od kwietnia zaczynamy rajd z komedią! Please, Stand-up! 2021 – powyżej oczekiwań Takie wydarzenia nie zdarzają się codziennie, ba, na tą trasę należało swoje poczekać. Fakt jednak, że termin zbliża się nieubłaganie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Please, Stand-up! - trasa

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.