fot. materiały prasowe

Pezet wraca na solowe koncerty. Magenta Tour to teraz Extended Tour


01 lipca 2021

Podziel się newsem:

Po ponad roku przerwy bez koncertowania spowodowanej pandemią COVID-19, Pezet wznawia trasę promującą płytę Muzyka Współczesna.

Pezet, tak cię tu brakuje

Pezet powraca z trasą promującą wydaną w 2019 roku płytę Muzyka Współczesna! Chociaż początkowo miał odbyć się tylko jeden, specjalny koncert na Torwarze, to raper ogłosił krótką trasę Magenta Tour. Tak Pezet pisał w swoich mediach społecznościowych na początku 2020 roku:

Tak myślałem w sierpniu ubiegłego roku: zagram 5, może 10 dużych koncertów. Cześć z Was widziała to na filmie dokumentalnym z wersji preorder. Więcej nie dam rady.
Po wydaniu albumu i ogromie pracy w to włożonym uznałem, że to i tak za dużo, że tak jak bym chciał, z odpowiednim rozmachem, dam radę zagrać tylko jeden duży show.
W grudniu, na Torwarze, zagrałem jeden, wyjątkowy, wyprzedany, koncert promujący album Muzyka Współczesna. Na razie najlepszy koncert w mojej karierze. Na scenie pojawili się prawie wszyscy goście, którzy udzielili się na albumie. Dla wszystkich chętnych żeby to zobaczyć nie starczyło miejsca i to wszystko nie przestanie mnie zaskakiwać i bardzo mnie cieszy.
Ten grudniowy koncert dał mi niesamowita energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem też od Was bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów.
Na Nowy Rok ode mnie deklaracja: postaram się te prośby spełnić.

Magenta Tour była zaplanowana na pierwszy kwartał 2020 roku. Pezetowi udało się zagrać koncerty w Gdyni i Katowicach, jednak wtedy na scenie pojawił się koronawirus, który brutalnie przerwał trasę. Wydarzenia we Wrocławiu i Warszawie były wielokrotnie przekładane z nadzieją, że w końcu będzie możliwość, aby się odbyły. Pezet w tym czasie nie próżnował. Latem 2020 roku ukazał się singiel Zonda, zaś we wrześniu, rok po premierze płyty wystartował preorder Muzyki Współczesnej w wersji rozszerzonej. Wydawnictwo uzupełnione zostało o kawałki Nisko jest niebo, Broniewski, Amber Gold, 98 oraz wspomnianą Zondę. Do Internetu trafiła także seria akustycznych wykonań kilku numerów wspólnie z gitarzystami: Konradem Malickim i Łysym. Pezet uruchomił też własną markę produktów CBD.

Extended Tour – gdzie i kiedy?

Najważniejszą informacją są jednak koncerty! Dwa pozostałe eventy z Magenta Tour odbędą się teraz pod nazwą Extended Tour. Zmieniła się nie tylko nazwa, ale i rzecz jasna daty i miejscówki. Wrocławski koncert przeniesie się na Plac pod Impartem i będzie miał miejsce 10 września. Jeśli chcecie wybrać się na występ Pezeta w Warszawie, zaznaczcie sobie w kalendarzach datę 24 września. Koncert odbędzie się na Błoniach PGE Narodowego. Raper zapowiada odświeżony format koncertowy oraz pojawienie się gości. Oprócz solowych występów, Pezet pojawi się także na kilku letnich festiwalach: 8 sierpnia na Open’er Park w Gdyni, 12 sierpnia na chorzowskim FEST Festival oraz 14 sierpnia na Olsztyn Green Festival.

Pezet wraca na solowe koncerty. Magenta Tour to teraz Extended Tour
Pezet – Extended Tour

Po ponad roku przerwy bez koncertowania spowodowanej pandemią COVID-19, Pezet wznawia trasę promującą płytę Muzyka Współczesna. Pezet, tak cię tu brakuje Pezet powraca z trasą promującą wydaną w 2019 roku płytę Muzyka Współczesna! Chociaż początkowo miał odbyć się tylko jeden, specjalny koncert na Torwarze, to raper ogłosił krótką trasę Magenta Tour. Tak Pezet pisał w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →