Pawbeats przygotowuje wyjątkowy koncert online z gośćmi i potrzebuje Waszej pomocy


21 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Pawbeats również planuje zorganizować koncert online. Nie będzie to jednak zwykły stream. Artysta stawia na jakość i szykuje naprawdę wyjątkowe wydarzenie!

Pawbeats Orchestra – przede wszystkim jakość

Ostatnia trasa koncertowa Pawbeatsa była naprawdę wyjątkowa. Artysta postawił na duże wydarzenia w wyjątkowych miejscach, które zostały zorganizowane z naprawdę dużym rozmachem. Kilkanaście koncertów w całej Polsce podczas których zagrał on, orkiestra i zaśpiewali wyjątkowi goście.

Na każdym z tych koncertów nie zabrakło również zdarzeń niezwykłych i niespodziewanych, takich jak nawijka Bisza pod temat z utworu Explosion, rapujący, bądź uprawiający stage diving Pawbeats, czy występy gości niespodzianek, takich jak Peja, czy Pięć Dwa.

Pawbeats Orchestra zagra online z gośćmi

Choć Pawbeatsowi udało się dokończyć tę wyjątkową trasę, artysta przyznaje, że nie potrafi żyć bez grania na żywo. W związku z tym zapowiedział, że już niedługo wystartuje specjalna zbiórka na portalu Patronite. Z zebranych środków artysta chce wyprodukować pełnoprawny koncert online – w najlepszym studiu w kraju, z wideo w jakości filmowej, orkiestrą grającą na żywo i oczywiście z gośćmi, a wszystko to z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Nie potrafię funkcjonować półśrodkami, całe życie dbałem o jakość, więc teraz też chcę dać Wam 100%. Jesteście potrzebni temu projektowi jak nigdy dotąd.

To jak, pomożecie Pawbeatsowi i przyczynicie się do zrealizowania tego wyjątkowego projektu?

Pawbeats Orchestra live

Pawbeats również planuje zorganizować koncert online. Nie będzie to jednak zwykły stream. Artysta stawia na jakość i szykuje naprawdę wyjątkowe wydarzenie! Pawbeats Orchestra – przede wszystkim jakość Ostatnia trasa koncertowa Pawbeatsa była naprawdę wyjątkowa. Artysta postawił na duże wydarzenia w wyjątkowych miejscach, które zostały zorganizowane z naprawdę dużym rozmachem. Kilkanaście koncertów w całej Polsce podczas […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.