Kadr z teledysku „Szaman"

Paluch szykuje mocne, koncertowe lato. Wiemy, gdzie i kiedy zagra


17 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Koncertowy rozkład jazdy Palucha na najbliższy czas jest naprawdę imponujący. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi artysta!

Paluch w Projekcie Brzeźno

Już 24 czerwca Paluch zagra w kompleksie gastronomiczno-rozrywkowym przy samej plaży. Będzie to jeden z przystanków trasy KOMPOT ON TOUR, którą raper promuje swoje najnowsze wydawnictwo.

Kompot, czyli 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę, klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach. Kompot – oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również “polską heroiną”, który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować. Na koncercie nie zabraknie również wcześniejszych numerów Palucha.

Poznaniak na dwóch odsłonach AMFITEATR HIPHOP FESTIWAL

18 i 24 czerwca we Wrześni i w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się AMFITEATR HIPHOP FESTIWAL. Paluch wystąpi w obydwu miastach. Oprócz niego na scenie pojawią się tacy artyści jak m.in. KęKę, Malik Montana czy Żabson. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Gorzów i Września będą w te dni najgorętszymi hip-hopowymi punktami na całej mapie Polski. Poniżej obejrzycie krótki film promocyjny gorzowskiego wydarzenia:

Amfiteatr Hip-Hop Festiwal | Gorzów 24-25.06.2022

Paluch na XX Edycji Mazury Hip-Hop Festiwal

Mazury Hip-Hop Festiwal to najstarszy z polskich eventów poświęconych kulturze hip-hop. Zaplanowany jest na 14-16 lipca w Giżycku.

To już XX edycja Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku! To będzie najmocniejsze wydarzenie w historii festiwalu! W 2022 roku widzimy się w dniach 14-16 lipca! Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na 20-letnią tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy!

– zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Paluch na Lech Polish Hip-Hop Festiwal

Last but not least, w dniach 11-18 sierpnia w Płocku odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festiwal – polski event hip-hopowy o międzynarodowym rozmachu. Festiwal będzie połączony z prestiżową galą rozdania nagród, w której najważniejsi rapowi specjaliści z całego kraju wyłonią artystów i aktywistów szczególnie zasłużonych dla hip-hopu w ostatnich latach.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie wydarzenia.

Bilety na każdy z przystanków Palucha znajdziecie w serwisie Biletomat.pl. Polecamy nie zwlekać z zakupem!

Paluch BORCREW
Paluch, fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Janusz Walczuk, Pezet, Bedoes i dziesiątki innych gwiazd. Kolejna dawka ogłoszeń Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Koncertowy rozkład jazdy Palucha na najbliższy czas jest naprawdę imponujący. Sprawdź, gdzie i kiedy wystąpi artysta! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Paluch w Projekcie Brzeźno Już 24 czerwca Paluch […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →