Nowy zwiastun filmu „Suspiria” nie pozwoli Wam zasnąć!


06 października 2018

Podziel się newsem:

Ponadto Thom Yorke pochwalił się nowym kawałkiem z soundtracku do filmu.

„Suspiria”, remake  kultowego arcydzieła Dario Argento, filmu uznawanego za kamień milowy współczesnego kina grozy, pojawi się w kinach 2 listopada i… już nie możemy doczekać się premiery!

Dlaczego? Po pierwsze – obsada. Na ekranie pojawi się m.in. Dakota Johnson, Chloe Grace Moretz, Mia Goth, Tilda Swinton oraz… Małgorzata Bela! Po drugie – za produkcję filmu odpowiadają twórcy takich filmów, jak „Czarny łabędź”, „Zodiak” czy „Wyspa tajemnic”. Po trzecie – skomponowaniem muzyki do filmu zajął się sam Thom Yorke z Radiohead!

A po czwarte – na YouTube trafił mrożący krew w żyłach zwiastun filmu oraz utwór „Has Ended”, który pojawi się w soundtracku. Zanim „Suspiria” trafi do kin już teraz możecie poczuć chwile grozy!

Ponadto Thom Yorke pochwalił się nowym kawałkiem z soundtracku do filmu. „Suspiria”, remake  kultowego arcydzieła Dario Argento, filmu uznawanego za kamień milowy współczesnego kina grozy, pojawi się w kinach 2 listopada i… już nie możemy doczekać się premiery! Dlaczego? Po pierwsze – obsada. Na ekranie pojawi się m.in. Dakota Johnson, Chloe Grace Moretz, Mia Goth, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →