Nowy zwiastun filmu “Suspiria” nie pozwoli Wam zasnąć!


06 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Ponadto Thom Yorke pochwalił się nowym kawałkiem z soundtracku do filmu.

“Suspiria”, remake  kultowego arcydzieła Dario Argento, filmu uznawanego za kamień milowy współczesnego kina grozy, pojawi się w kinach 2 listopada i… już nie możemy doczekać się premiery!

Dlaczego? Po pierwsze – obsada. Na ekranie pojawi się m.in. Dakota Johnson, Chloe Grace Moretz, Mia Goth, Tilda Swinton oraz… Małgorzata Bela! Po drugie – za produkcję filmu odpowiadają twórcy takich filmów, jak “Czarny łabędź”, “Zodiak” czy “Wyspa tajemnic”. Po trzecie – skomponowaniem muzyki do filmu zajął się sam Thom Yorke z Radiohead!

A po czwarte – na YouTube trafił mrożący krew w żyłach zwiastun filmu oraz utwór “Has Ended”, który pojawi się w soundtracku. Zanim “Suspiria” trafi do kin już teraz możecie poczuć chwile grozy!

Ponadto Thom Yorke pochwalił się nowym kawałkiem z soundtracku do filmu. “Suspiria”, remake  kultowego arcydzieła Dario Argento, filmu uznawanego za kamień milowy współczesnego kina grozy, pojawi się w kinach 2 listopada i… już nie możemy doczekać się premiery! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →