Nowy, zmysłowy album od Rhye – „Home”, jest już dostępny!


25 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Rhye z nowym wydaniem! Album Home jest już dostępny. Jest na nim R&B, jest zmysłowość, ale jest też tanecznie i energetycznie. Posłuchajcie!

Reklama

Rhye – czyli R&B w mainstreamie

Za pseudonimem Rhye kryje się kanadyjski piosenkarz Mike Milosh, którego kariera zaczęła rozkwitać w 2013 roku za sprawą albumu Woman. Wyjściową brzmienia składu Rhye od początku było R&B, jednak przez lata trzon ten ewoluował do tego stopnia, że ten niezbyt trenujący w dzisiejszych czasach gatunek przyniósł Mike’owi ogromną sławę na całym świecie.

Ogromny sukces Kanadyjczyka sprawił, że w pewnym momencie artysta grał nawet po sto koncertów rocznie. Dziś jednak muzyk postanowił osiąść w jednym miejscu, o czym opowiada jego najnowszy, czwarty, długogrający album spod szyldu Rhye. To krążek o być może niezbyt wyszukanym, ale za to wiele mówiącym tytule Home.

Rhye Home
Rhye – „Home”, okładka albumu

Rhye prezentuje swój najnowszy album Home

Ta ponad 47-minutowa i 13-utworowa przygoda muzyczna, to połączenie chillującego, bujającego R&B z chwytliwymi melodiami, energetycznymi bitami, dodającymi dramaturgii orkiestrowymi aranżacjami i oczywiście tym, co szczególnie wyróżnia Rhye – sensualnym wokalem Milosha.

Home to album, który idealnie się sprawdzi jako tło do codziennych czynności, zmysłowa oprawa romantycznej kolacji oraz soundtrack do powolnego snucia się na parkiecie. Jeśli tylko zdecydujecie się poświęcić mu nico skupienia, z pewnością skutecznie pobudzi Wasze zmysły.

Michael Milosh o kulisach powstawania albumu Home

Nad swoim najnowszym albumem Michael Milosh pracował w 2019 i 2020 roku w United Recording Studio’s Revival at The Complex oraz we własnym, domowym studiu. Za miks Home odpowiada Alan Moulder, współpracujący również z takimi zespołami, jak Nine Inch Nails, Interpol, czy My Bloody Valentine. Gościnnie na płycie słyszymy również Danish National Girls’ Choir.

Sam autor opowiada o albumie Home:

Zawsze staram się wypełniać muzyczne cele w taki sposób, aby było to połączone z moim sposobem słuchania oraz odczuwania muzyki w dzieciństwie.

Rhye
Rhye

Rhye – Home, posłuchaj albumu!

Brzmi intrygująco? Przekonajcie się zatem sami, jaki efekt udało się uzyskać Rhye na swoim nowym albumie!

Rhye z nowym wydaniem! Album Home jest już dostępny. Jest na nim R&B, jest zmysłowość, ale jest też tanecznie i energetycznie. Posłuchajcie! Rhye – czyli R&B w mainstreamie Za pseudonimem Rhye kryje się kanadyjski piosenkarz Mike Milosh, którego kariera zaczęła rozkwitać w 2013 roku za sprawą albumu Woman. Wyjściową brzmienia składu Rhye od początku było […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.