Nowa płyta Florence + The Machine? Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to już niedługo!


22 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W czerwcu zagrają w Polsce i możemy się spodziewać, że Florence Welch na warszawskim Służewcu zaprezentuje polskiej publice nowe kawałki.

2 czerwca Florence z zespołem pojawi się w Polsce jako gwiazda Orange Warsaw Festival 2018. I najwyraźniej fani mogą liczyć nie tylko na takie hity, jak Rabbit Heart czy What Kind Of Man, ale również na nowe kawałki Brytyjki!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują bowiem na to, że Florence Welch pracuje nad nowym albumem, który najprawdopodobniej niedługo ujrzy światło dzienne. Tajemnicę zdradził m.in. dyrektor generalny wytwórni Virgin Records, który opublikował w necie post zapowiadający nową płytę Florence + The Machine.

 

Hot newsa potwierdziła współpracująca z zespołem Sally Herbert oraz hiszpański bloger muzyczny Binaural, który poinformował internautów, że w zeszłym roku producent Brett Shaw pracował właśnie nad nowym albumem Florence Welch.

To teraz czekamy z niecierpliwością na datę premiery i pierwszy singiel! :D Tym bardziej, że od wydania ostatniej płyty Florence ” How Big, How Blue, How Beautiful” minęły już 3 lata.

W czerwcu zagrają w Polsce i możemy się spodziewać, że Florence Welch na warszawskim Służewcu zaprezentuje polskiej publice nowe kawałki. 2 czerwca Florence z zespołem pojawi się w Polsce jako gwiazda Orange Warsaw Festival 2018. I najwyraźniej fani mogą liczyć nie tylko na takie hity, jak Rabbit Heart czy What Kind Of Man, ale również […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →