Nick Jonas zagra w nowej wersji “Jumanji”


02 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Hollywood odświeża kolejny film z naszego dzieciństwa. Występ w Jumanji negocjuje Nick Jonas.

Jeżeli byliście dzieciakami w latach 90., to musieliście widzieć Jumanji – przygodowy film o ekstremalnie wciągającej (dosłownie) grze planszowej.

Pomysł na stworzenie remake’u tego filmu spotkał się z podobnym odbiorem, co odświeżanie Ghostbusters – trudno nazwać go pozytywnym. Skrytykowali go zarówno fani, jak i Bradley Pierce. Aktor, który w oryginalnym Jumanji zagrał jednego z młodych bohaterów, uznał, że remake jest “niepotrzebny i trochę obraźliwy”.

Film miał trafić do kin w grudniu 2016 roku, ale prace nad nim ciągle się opóźniają. Teraz mówi się o lipcu 2017 roku. W remake’u Jumanji wystąpią Dwayne Johnson, Jack Black i Kevin Hart. Do obsady ma także dołączyć Nick Jonas, którego aktorskie zdolności mogliśmy już sprawdzić w Goat i serialach Królowe krzyku i Kingdom.

Technicznie rzecz biorąc to po prostu nowa ekranizacja książki Chrisa van Allsburga. Film wyreżyseruje Jake Kasdan.

10 bardzo nieudanych sequeli i remake’ów

Hollywood odświeża kolejny film z naszego dzieciństwa. Występ w Jumanji negocjuje Nick Jonas. Jeżeli byliście dzieciakami w latach 90., to musieliście widzieć Jumanji – przygodowy film o ekstremalnie wciągającej (dosłownie) grze planszowej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →