Najlepsze świąteczne reklamy, które zrobią Ci gwiazdkowy klimacik.


15 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Niektóre z nich to prawdziwe wyciskacze łez.

Przed Bożym Narodzeniem każda wielka korpo serwuje swoim klientom świąteczną kampanię reklamową. Część firm zamiast pokazywać przesłodzoną wizję gwiazdkowej sielanki pełną światełek i brokatu, preferuje strategię wyciskania łez i łapania za serducho. Bo przecież to nie prezenty są w święta najważniejsze. ;)

Zobaczcie najlepsze tegoroczne reklamy świąteczne, które wzruszą, poruszą i zrobią Wam świąteczny klimacik. UWAGA! Przed obejrzeniem przygotujcie chusteczki – na pewno się przydadzą. ;)

ALLEGRO opowiedziało historię Marcela i jego magicznego talizmanu.

PENNY. Niemiecka sieć supermarketów w swoim filmie przypomniała, że święta są po to, by zapomnieć i wybaczyć.

IKEA razem z Fiszem stworzyła historię o tym, co dzieje się, kiedy siadamy z familią przy wigilijnym stole.

Firma JOHN LEWIS z okazji Bożego Narodzenia opowiedziała historię małego chłopca i wielkiego potwora mieszkającego pod jego łóżkiem.

MICROSOFT z kolei pokazał animację, w której każdy freak rodem z kosmosu dostaje dużo świątecznej miłości i magii.

Niektóre z nich to prawdziwe wyciskacze łez. Przed Bożym Narodzeniem każda wielka korpo serwuje swoim klientom świąteczną kampanię reklamową. Część firm zamiast pokazywać przesłodzoną wizję gwiazdkowej sielanki pełną światełek i brokatu, preferuje strategię wyciskania łez i łapania za serducho. Bo przecież to nie prezenty są w święta najważniejsze. ;) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →