via Facebook / Muchy

Muchy wydają „Szaroróżowe” na winylu


06 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kolekcjonerów winyli i fanów zespołu Muchy prosimy o uwagę. Płyta Szaroróżowe jest już dostępna na tak zwanym czarnym placku.

Szaroróżowe na winylu

Szaroróżowe to szósty studyjny krążek zespołu Muchy. Płyta, która ukazała się latem 2021 roku, była pierwszym wydawnictwem grupy od 2014 roku.

Szaroróżowe to jedenaście przebojowych, czasem refleksyjnych, albo po prostu ujmujących piosenek, zawsze z przekazem i zdecydowanie unikających przerostu formy nad treścią. To historie o szaroróżowym życiu, miłości – tej naiwnej i tej dojrzałej, samotności dużych miast, rozczarowaniu i nadziei. To także nieoczywisty komentarz do rzeczywistości i kojące dźwięki na dzisiejsze niepokoje. Odnajdą się w nich zarówno ci, którzy z zespołem są od początku i ci, którzy nigdy o nim nie słyszeli. Na pewno wszyscy, którzy codzienność przeżywają bardziej.

czytamy w opisie krążka

Sprawdź także: Muchy – Szaroróżowe. (Foto)relacja z koncertu premierowego w poznańskiej Meskalinie

Muchy zostały wsparte na płycie przez plejadę znakomitych gości. Wśród nich znaleźli się: Katarzyna Nosowska, Bela Komoszyńska, Monika Borzym, Jan Borysewicz, Zbigniew Krzywański, Paweł Krawczyk, Michał Szturomski i Michał Kmieciak. Tracklista i okładka albumu prezentują się następująco:

 1. Szaroróżowe
 2. Psy miłości
 3. Na pół
 4. 22 godziny
 5. Lato 2010
 6. Z poradnika podróżnika
 7. Złocenia
 8. Plemiona
 9. Guliwer
 10. Nie wiem jak ty
 11. Nie tak
okładka płyty Much – Szaroróżowe

Krążek wielokrotnie znajdował się w podsumowaniach najlepszych płyt ubiegłego roku i nie inaczej było w przypadku zestawienia, które pojawiło się na naszym portalu. Winylowe wydanie w wersji z autografami Much można już zamawiać na stronie sklepzmuzyka.pl.

Muchy – Szaroróżowe

Kolekcjonerów winyli i fanów zespołu Muchy prosimy o uwagę. Płyta Szaroróżowe jest już dostępna na tak zwanym czarnym placku. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Szaroróżowe na […]


ZOBACZ: Muchy – koncert premierowy z albumem „Szaroróżowe”, Meskalina, Poznań – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →