Muchy powracają w piątek 13-ego!


13 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci pojawił się nowy singiel zespołu Muchy, który zwiastuje powrót do żywych kultowego poznańskiego bandu! Posłuchajcie!

Utwór nazywa się “Obok ulic i miejsc” i jest zapowiedzią reedycji debiutanckiego albumu Much – Terroromans. Od jego wydania minęło ponad 10 lat, więc to całkiem dobry czas na powrót w odświeżonej szacie.

wracamy w piątek trzynastego nowy singiel "Obok ulic i miejsc" -> https://youtu.be/hrOgWajeoGA Streamy ->…

Opublikowany przez Muchy 13 kwietnia 2018

Nowy album nazywać się będzie XERROROMANS i zostanie wydany na vinylu i dwóch płytach CD. Wspomnianego wyżej singla można posłuchać oczywiście w serwisach streamingowych jak i na youtube:

Wielu ucieszy pewnie powrót do oryginalnego składu, w którym znajdą się Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski i Szymon Waliszewski wspierani przez Stefana Czerwińskiego, Michała Puchałę i Marcina Borsa.

fot. Artur Jędrzejak

W sieci pojawił się nowy singiel zespołu Muchy, który zwiastuje powrót do żywych kultowego poznańskiego bandu! Posłuchajcie! Utwór nazywa się “Obok ulic i miejsc” i jest zapowiedzią reedycji debiutanckiego albumu Much – Terroromans. Od jego wydania minęło ponad 10 lat, więc to całkiem dobry czas na powrót w odświeżonej szacie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →