Nie możesz spać w nocy? Zajrzyj do muzeum i odwiedź galerię! ;)


19 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Noc Muzeów to idealna propozycja dla wszystkich miłośników sztuki, którzy cierpią na bezsenność

W nocy z 20 na 21 maja odbędzie się kolejna odsłona Nocy Muzeów – eventu, który popularyzuje sztukę  i zachęca do poznawania polskich zabytków.

W ramach wydarzenia w całej Polsce będzie można zupełnie za darmo zwiedzić tysiące galerii, muzeów, fortów, zamków i innych historycznych obiektów. Poza stałymi ekspozycjami na Nocy Muzeów organizowane są dodatkowe eventy, a zwiedzanie trwa do późnych godzin nocnych – placówki zamykane są zazwyczaj ok. 1-2 w nocy. Dokładne informacje o tym, co dzieje się w Waszym mieście, znajdziecie na Facebooku.

Pierwsza Noc Muzeów odbyła się w Berlinie w 1997. Do Polski inicjatywa dotarła 5 lat później i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Może zatem zamiast sobotniej imprezki lub grilla warto wybrać się na darmowe “odchamianie” i obcowanie ze sztuką? ;)

 

Noc Muzeów to idealna propozycja dla wszystkich miłośników sztuki, którzy cierpią na bezsenność.  W nocy z 20 na 21 maja odbędzie się kolejna odsłona Nocy Muzeów – eventu, który popularyzuje sztukę  i zachęca do poznawania polskich zabytków. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →