Młody, gniewny Yungblud w końcu zawita do Polski!


02 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Niepokorny młodzieniaszek wystąpi w przyszłym roku w Warszawie.

Gdy miał 16 lat wyrzucono go ze szkoły, ale dzięki temu rozpoczął muzyczną karierę i niedługo zagra swój pierwszy koncert dla polskiej publiczności! W końcu nie ma tego złego… ;)

Brytyjski artysta i buntownik z wyboru Yungblud popularność zyskał w 2017 roku za sprawą singli „I Love You, Will You Marry Me” i „Tin Pan Boy”.

Kolejnym sukcesem był nagrany z amerykańską piosenkarką i modelką Charlotte Lawrence kawałek „Falling Skies”, który wykorzystano w ścieżce dźwiękowej jedngo z najpopularniejszych seriali Netflixa – „13 Reasons Why”.

Yungblud 22 stycznia 2019 roku wystąpi w stołecznej Hydrozagadce. Na koncercie będzie można usłyszeć materiał z jego debiutanckiej płyty „21st Century Liability”.

Niepokorny młodzieniaszek wystąpi w przyszłym roku w Warszawie. Gdy miał 16 lat wyrzucono go ze szkoły, ale dzięki temu rozpoczął muzyczną karierę i niedługo zagra swój pierwszy koncert dla polskiej publiczności! W końcu nie ma tego złego… ;) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →